Новина: : Технологія монтажу натяжної стелі
(Категорія: Різне)
Додав admin
Wednesday 30 June 2010 - 21:55:21

Натяжна стеля являє собою особливо міцну ПВХ плівку, що натягається в одній площині з основною стелею, на відстані не менш 3 см від нього. Плівка зроблена з еластичного, водонепроникного , вогнетривкого матеріалу. Монтаж натяжної стелі бажано робити після того, як закінчені всі інші опоряджувальні роботи. Наявність у приміщенні меблів не є перешкодою, тому що в процесі монтажу не утвориться ні сміття, ні пилу.

Після того, як фахівець робить виміри приміщення, замовлення відправляють на фабрику. Там до полотна кріпиться т.зв. «гарпун», призначений для кріплення полотна до багета. Процес монтажу досить простийі: монтажники (звичайно 3 чол.) спочатку проробляють отвори в стінах для кріплення багета. Після закріплення багета полотно розгортається і приміщення нагрівається тепловою гарматою до визначеної температури (60-80 С).

При нагріванні полотно стає еластичним та розтягується. Після того, як температура в приміщенні знижується до нормальної, полотно стелі само натягається, утворюючи рівну площину.

Поверхня стелі може бути найрізноманітнішою. В даний час випускають полотна, фактура яких може бути матовою, глянцевою, під сатин, металік, мармур, дерево, велюр тощо.

Особливості встановлення натяжних стель

Монтаж виконується на бетон, цеглу, г/картон, плитку тощо. У випадку застосування г/картону 9мм і криволінійних поверхонь г/картону 12,5 мм, необхідно підсилення його профілем по периметру кріплення натяжної стелі. Одним полотном натяжної стелі можна перекрити до 60 м2, у деяких випадках - до 80 м2. При більших поверхнях використовується сепарація з кількох полотен. Натяжна стеля може приймати форму хвилі, конуса тощо.

Тепер розглянемо послідовність монтажу натяжної стелі:

- Закріплення профілю по периметру
- Розгортання стелі
- Закріплення кутів
- Закріплення стелі по периметру стін
Джерело цієї новини Наша натяжна стеля
( http://www.stelia.com.ua/news.php?extend.6 )