Новина: : Порівняльні характеристики різних типів стельової обробки
(Категорія: Різне)
Додав admin
Wednesday 30 June 2010 - 21:54:10

Фірма “NewFoil” розпочала свою роботу в 2000 році. З 2001 року почали професійно займатися монтажем французьких натяжних стель. Звернемося в минуле щоб дізнатися що таке натяжна стеля.

Прототипом сучасних натяжних стель можна рахувати один із способів оздоблення, який застосовувався ще в античні часи в Египті, Греції та Римі. Там використовувалися різноманітні тканини, які натягалися по периметру кімнати в одній площині зі стелею. Іноді тканину насичували вапняним розчином і під час висихання вона сама розтягувалася, створюючи рівну поверхню та приховуючи всі нерівності та тріщини основної стелі. Сучасні натяжні стелі з'явилися у Франції в 60-х роках ХХ століття і швидко завоювали популярність спочатку в західній Європі, а потім, практично, в усьому світі. Причому, саме французи довели до досконалості технологію виготовлення ПВХ-плівки, з якої власне, і складається натяжна стеля. Ця технологія дотепер тримається в найсуворішому секреті. Не дивлячись на те, що полотно для натяжних стель роблять у таких країнах як Швеція, Німеччина, Італія, Голландія, а з недавного часу і в Росії, саме французькі натяжні стелі є самими якісними і довговічними.

У країни СНД натяжні стелі прийшли близько 10 років тому. І за цей час вони встигли стати найбільш привабливим, а іноді, просто незамінним способом обробки стель у житлових і нежилих приміщеннях. Більшість людей, що побачили натяжні стелі при відвідуванні офісу фірми, щиро захоплюються ними і виявляють бажання їх встановити в своєму будинку.

Ідея натяжної стелі досить проста. По периметрі кімнати монтується каркас, на який, як на барабан натягається мембрана. Уперше подібні конструкції були розроблені у Франції тридцять років тому.

Переваги натяжних стель:

У порівнянні з традиційними способоми обробки стель, можна виділити ряд переваг на користь натяжних стель.

Дуже актуальні такі стелі в новобудовах. Через осідання будинку на стелі з'являються тріщини, які можна приховати застосувавши натяжні стелі. При цьому, якщо встановити білу матову стелю, то буде здаватися, що це ідеальної якості рівна звичайна стеля.

Крім тріщин на стелі також можна приховати різні будівельні дефекти: не в один рівень покладені плити перекриття, виступи, балки. Також за натяжною стелею можна розмістити розташовані на стелі електропроводку, трубопроводи, вентиляційні канали тощо. Стелі не конденсують вологу, легко миються, не всмоктують запахи, не піддаються впливу хімічних речовин. Ці особливості дуже істотні у випадку застосування натяжних стель у вологих приміщеннях, у тому числі у ванних кімнатах або басейнах.

Простота конструкції натяжних стель дає можливість швидко і без бруду встановити їх. Встановлення займає кілька годин - при цьому не треба пересувати меблі та накривати речі.

Водонепроникність натяжних стель - натяжна стеля витримує до 100 кг на кожен квадратний метр і тільки провисне під вагою води. Фахівці відкріплять один кут полотна, акуратно зіллють воду, висушать звичайну стелю, а натяжну стелю поставлять на місце.

Різноманіття дизайнерських рішень. -Величезний вибір фактур (глянцевий, атласний, матовий, "оксамитний", перфорований тощо) і кольорів, малюнки, портрети, фрески на стелі, а також можливість створювати складні багаторівневі конструкції (стелю можна встановити під нахилом у різних площинах), дозволить підібрати їх до будь-якого інтер'єра приміщення. При встановленні натяжних стель можна використовувати будь-які типи світильників, як люстри, так і вмонтовані в стелю.

Пожежобезпека. Натяжні стелі не підтримують горіння, не спалахують.

Надійність. Гарантія на натяжні стелі в середньому становить 10 років.

У приведеній нижче таблиці зазначені порівняльні характеристики різних типів стельової обробки:

Побілена стеляПідвісна стеляНатяжна стеля
Попередня
підготовка
приміщення
потрібнапотрібнане потрібна
Довговічність2-4 роки5-8 роківбільше 10 років
Шумоізоляціявідсутнясереднявисока
Здатність захистити
від протікання
відсутнявідсутнявитримує до 100
кг води на 1 кв.м
Вологостійкістьвідсутняконденсує
вологу
не конденсує
вологу
Можливість
вологого прибирання
відсутняможлива
з обмеженнями
можлива на 100%
Експлуатаційні
властивості
можлива поява
тріщин і
відшарування
штукатурки
можлива поява
щілин
ідеальне збереження
Шви і тріщининеминуча
поява тріщин
природні стики
матеріалів,
помітні шви
відсутність тріщин,
окрім наявності
технологічних швів
Можливість
фарбування і розпису
тактак, з обмеженнямитак, роздрук на широко-
форматному
принтері зображень,
малюнків та фресок
Незручності
при встановленні
пил, бруд,
будівельне сміття,
винос меблів
бруд,
будівельне сміття
необхідний
прогрів
приміщення
Гарантіянемає3 роки10 років
Терміни
виготовлення

матеріалів
зі складу чи під замовленнязі складу чи під замовленнятільки
під замовлення
Терміни встановлення
для приміщень до 10 кв. м
2-3 дні2-3 днідо 1 дня
До умовних недоліків натяжних стель можна віднести два фактори:

- Перший - це психологічний фактор. Деякі люди, побачивши тонке полотно натяжної стелі, починають сумніватися в його міцності та надійності. Щоб розвіяти сумніви щодо цього існують спеціальні прийоми, що демонструють міцність натяжної стелі. Наприклад, на раму розміром 1 кв.м., на яку натягнуте полотно, пропонують встати дорослій людині. При бажанні вона може навіть пострибати. Полотно в цьому випадку тільки розтягнеться, але не порветься. А за декілька хвилин після закінчення експерименту, полотно стає таким же рівним і гладким, яким воно було до його початку.

- Другий - це ціна. Натяжна стеля дійсно дорожча за всі інші види обробки стелі, але це тільки на перший погляд. Жодна інша стеля не служить так довго, як натяжна. Офіційна гарантія на полотно в середньому становить 10 років, але термін її служби може доходити до 100 років і більше, хоча на сьогоднішній день вартість білої матової стелі прирівнюється до вартості гіпсокартонної стелі.

Щоб Ви могли скласти інтер’єр за Вашим смаком, класичний чи сучасний, використовувати гру форм та кольору, NewFoil пропонує більше 100 відтінків кольорів та видів натяжних стель.

Технологія вищої якості NewFoil - це стеля виготовлена за індивідуальними розмірами, з периферійною системою фіксації, що встановлюється на металевий невидимий багет, який дозволяє проводити монтаж та демонтаж стелі.

Стеля NewFoil дозволяє встановити: світильники, люстру, оптичне волокно, кондиціонер, плівку з тепловим випромінюванням, вентилятор, ліпнину навколо люстри та по периметру стін.

Хімічний склад: Полотно ПВХ
Товщина полотна 0,15 - 0,25 мм Вага 200 г/кв.м
Стеля стійка до водяного пару, витримує до 70 С постійної t.
Матеріал вогнетривкий (має міжнародну класифікацію Ml), безпека матеріалу підтверджена сертифікатами Держстандарту, Гігієнічним сертифікатом. Сертифікатом пожежної безпеки.


Джерело цієї новини Наша натяжна стеля
( http://www.stelia.com.ua/news.php?extend.4 )