Новина: : Натяжні стелі – найкреативніші
(Категорія: Різне)
Додав admin
Wednesday 30 June 2010 - 21:53:38

Здається, що стелі в приміщенні не варто приділяти дуже багато уваги. Рідко, коли господарі квартир або гості дивляться на стелю в кімнаті або в офісі. Але навіть, якщо ваші відвідувачі і не ходять, спрямувавши погляд вгору, та і ви самі дуже рідко "плюєте в стелю", варто поклопотатися про якість стелі і її дизайн. Може, ви здивуєтеся, тільки іноді тон всьому дизайну інтер'єру задає саме вид стелі. Особливо шикарно виглядає натяжна стеля, яку на сьогоднішній день дизайнери інтер'єру просто обожнюють.

Натяжні стелі дають абсолютний простір для вашої фантазії. Ви можете вибрати натяжні стелі будь-якої форми. Це можуть бути прямокутні полотна, які покриють стелю по всьому периметру, кругла стеля, яка імітуватиме зведення храму. Якщо вам не подобаються правильні форми, то у ваших силах придумати стелю найкосмічніших форм, а полотна натяжних стель вам в цьому допоможуть. Форми натяжних стель бувають різноманітні, якщо їх вдається гармонійно поєднувати з підвісними стелями. Такі натяжні стелі встановлюються на різній висоті.

Сама натяжна стеля завжди білого кольору. Але іноді власників квартир і офісів такий варіант не влаштовує. Якщо ви належите до таких же розбірливих господарів, то для вас приготують варіанти натяжних стель, покриті спеціальною плівкою різного кольору. Існують натяжні стелі не тільки однотонні, але і кольорові. На полотні натяжної стелі можуть красуватися різноманітні малюнки і узори. Можливо на натяжні полотна нанести і фотографічне зображення.

Дизайнери радять

Звертайте увагу на фактуру натяжної стелі. До великої радості натяжні стелі можуть відрізнятися різною фактурою. Від вашого вибору фактури залежить, наскільки гармонійно поєднуватиметься дизайн стелі з рештою інтер'єру приміщення. Наприклад, сатинова фактура ідеально підходить для дитячих кімнат. Вона імітує чітке і якісне білення стелі, що і потрібно в кімнаті для дітей, тому що зазвичай дитячі приміщення мають невеликі розміри і будь-які мудрування можуть лише візуально зменшити кімнату. Любителі традиційної штукатурки можуть вибрати матову фактуру натяжної стелі.

Звичайно , якщо у вас дизайн інтер'єру достатньо гламурний, то підійде натяжна стеля з глянсовою фактурою. Такий вид натяжної стелі вдало виглядатиме в невисоких приміщеннях. Глянсовий блиск стелі дозволяє візуально зробити стелі вищими.

Багатий дизайн інтер'єру, наприклад, у французькому стилі не обійдеться без натяжної стелі, яка імітує мармур, дерево. Для дизайну інтер'єру Хай-тек підійде натяжна стеля виду металік.

Натяжна стеля у ванній кімнаті.

Часто натяжними стелями обладнюють ванну кімнату. Для цього треба, щоб колір стелі поєднувався з кольором якихось елементів у ванній кімнаті. Це може бути колір сантехніки, колір фриз на плитці або колір підлогової плитки. У будь-якому випадку не можна вибирати колір стелі під колір стін. Оскільки ванна кімната буде схожа зсередини на коробку і вам буде незатишно в ній.

Зірки на стелі.

Зірки на стелі це одне з важливих дизайнерських рішень, яке дозволяє прикрасити натяжну стелю. При цьому маються на увазі не намальовані зірки. Існує декілька типів зірок для натяжної стелі. Це кришталеві разсіювачі різного ограновування, які дозволяють створити великі зірки безліччю променів на рівній натяжній стелі. Буває, в ролі зірок виступають оптоволоконні нитки. Вони створюють ефект розсипу зірок. Цікаво, що з їх допомогою можна зобразити не тільки зоряне небо, але і сузір'я. Іноді в створенні зоряної натяжної стелі використовуються обидва види зірок. Важливо, щоб між справжньою і натяжною стелею була відстань в 5 см, інакше зоряного неба не вийде.

Як бачите, натяжна стеля дає масу переваг у виборі дизайну стелі. Тому над вашою головою цілком може розташуватися і небо з хмарами, і зірки, і гроза з блискавками.


Джерело цієї новини Наша натяжна стеля
( http://www.stelia.com.ua/news.php?extend.3 )