Новина: : Все, що потрібно знати при виборі натяжних стель
(Категорія: e107 welcome message)
Додав e107
Wednesday 30 June 2010 - 20:21:20

Це виріб з еластичного плівкового матеріалу на основі надміцного вінілу. Товщина застосовуваного матеріалу — 0,15—0,25 мм, вага — 200 г/кв. м. Його перевага перед звичайним — у можливості отримувати складні просторові конфігурації під нахилом або в різних площинах. Натяжні стелі різноманітні по свому дизайну, кольорам і фактурі й тому дають широкий простір для фантазії дизайнера при ремонті квартир. Споживач отримує саме таку стелю, яка цілком відповідатиме загальній композиції ідеї житла та кожного приміщення окремо.

Натяжні стелі виготовляють у великому асортименті й по виду плівки мають 10 фактур: матовий, сатин, сатин з антимікробною обробкою, лаковий, лаковий перфорований, муар, перламутр, металік, під мармур, під шкіру, під дерево, під замшу. Кожна фактура має певну кількість відтінків, в цілому - більше ста. При виборі того або іншого виду плівки враховують загальний колорит і особливості дизайну приміщення та предметів інтерєра, а також те, якого світлового ефекту бажають досягти при ремонті квартир.

stelia.jpg


Діапазон їх застосування практично необмежений - квартири й котеджі, банки, магазини й офіси, готелі й ресторани, басейни й спортивні будівлі, медичні навчальні заклади, музеї й концертні зали. Однаковим попитом вони застосовуються в новому будівництві, ремонті квартир, реконструкції й декоративній обробці ремонту квартир.Натяжна стеля буде доречна у будь-якому інтер'єрі квартири, бюро, торговельному залі, ресторані, плавальному басейні, приміщеннях промислового й медичного призначення. Декоративне полотно, що не пропускає пилу, позбавить натяжну стелю від проблем зі штукатуркою, що розтріскується, і побілкою, що обсипається. Натяжна стеля не страждає від вологи, на ній не утворюється конденсат, що особливо важливо для застосування в басейнах, ванних кімнатах, готелях, харчоблоках, лабораторіях. До того ж полотно витримає великий обсяг води, якщо вас заллють із верхнього поверху. Натяжна стеля являє собою полотно з термопластичного ПВХ, із привареним по периметру спеціальним кантом- гарпуном.

Натяжні стелі не вимагають ніякого додаткового догляду. В стелю можна вмонтувати не тільки крапкові світильники й будь-які люстри, але й систему протипожежної безпеки й сигналізацію. Простір для творчості архітектора й дизайнера дають широкі можливості технології, величезний вибір матеріалів, відмінних як по кольору, так і по фактурі поверхні. Матова натяжна стеля – це суворий традиційний стиль. Сатин - елегантність і спокійні тони. Лаковий - глибина й обєм. Металі - як колір машини Вашої мрії. Муар - переливається чудернацькими хвилями. Стеля під шкіру - фактура й теплі відтінки натурального матеріалу. У нас є ще багато матеріалів, описати які неможливо - треба бачити. Трішки фантазії й Ваша квартира, офіс або магазин будуть мати неповторний стиль.

Особливості підвісних стель

Мінімальна відстань, на якій можна кріпити натяжні стелі від базової стелі - 2,5-3 см, якщо ж необхідно влаштувати вбудовані світильники, то стеля опуститься до 8-10 см.

З натяжними стелями можна використовувати будь-які світильники, але з обмеженою потужністю: лампи накалювання - до 60 Вт, галогенні - 35 Вт. При необхідності встановити міцніші світильники варто виконати додаткову термоізоляцію. Світильники кріпляться до основної стелі, а в натяжній стелі для них прорізаються отвори, які оклеюються по периметру спеціальним теплоізоляційним кільцем.

Крім світильників на стелі можуть влаштовуватись й вентиляційні грати, підвісні внутрішні блоки спліт-системи кондиціювання, індикатори диму. Всі вузли сполучення розроблені й апробовані.

Щоб виключити скупчування конденсату в просторі між перекриттями й натяжною стелею, у кріпильних профілях роблять вентиляційні канали. А при площі приміщення більше 35 м2 необхідно передбачати повідомлення міжстелевого простору з коробом загальнообмінної вентиляції або встановити в полотні вентиляційні грати.

Дизайн натяжної стелі, як говорилося вище, може бути самим різноманітним, а для того, щоб зробити натяжну стелю ще більш нестандартною і оригінальною можна приймати рішення, що дозволяють отримувати ефект «зоряного неба» або застосовувати так звані «художні стелі». Одне з останніх рішень у дизайні натяжних стель - це «Зоряне небо».

Переваги й особливості натяжних стель

- Натяжна стеля вимагає дуже пластичного матеріалу. Це дає можливість для створення як абсолютно рівних поверхонь, так і для побудови складних стельових конструкцій: багаторівневі стелі, арки, зводи, намети й т.п.
- У випадку використання білого матового або сатинового полотна створюється ефект ідеально рівної, твердої стелі.
- Монтаж натяжної стелі триває від декількох годин до 2 - 3 днів (залежно від складності).
- Натяжна стеля володіє пилевідштовхуючи ми властивостями й не вимагає додаткового догляду. Але при необхідності її можна мити й протирати.
- Міжстелевий простір дозволяє непомітно розмістити всі інженерні комунікації, а при необхідності теплоізоляційні й акустичні матеріали.
- Досвідчені монтажники можуть реалізувати неймовірні ідеї замовника.
- Натяжна стеля водонепроникна. У випадку затоплення з верхнього поверху, полотно може витримати до 100 літрів води на кв. м., що фахівець без праці може злити, відкріпивши невелику ділянку стелі. Після зливу води стеля кріпитися назад.
- Багатий вибір фактур і широка колірна гама дозволяють підібрати полотно на будь-який смак.
- Натяжна стеля не конденсує вологу, що робить її ідеальним варіантом для ванних кімнат, басейнів і саун.
- Простота демонтажу й монтажу натяжної стелі дає можливість швидкого доступу до обладнання, розташованого під полотном.
- Повторний монтаж не відображається на якості полотна.
- В натяжну стелю можна вбудовувати світильники й будь-які інші необхідні елементи.
- Для влаштування натяжної стелі потрібна мінімальна відстань від базової стелі (від 3 см).

До умовних недоліків натяжної стелі можна віднести два фактори:

Перший - це психологічний фактор. Деякі люди, побачивши тонке полотно натяжної стелі, починають сумніватися в його міцності й надійності. Щоб розвіяти сумніви по цьому питанню існують спеціальні методи, що демонструють міцність натяжної стелі. Наприклад, на раму розміром у декілька кв. м., на яку натягнуте полотно, пропонують стати дорослій людині. При бажанні вона може навіть пострибати на полотні. Полотно в цьому випадку тільки розтягнеться, але не порветься. А через кілька хвилин після закінчення експерименту, полотно стає таким же рівним і гладеньким, яким воно було до його початку.

Другий - це ціна. Натяжна стеля дійсно дорожче всіх інших видів обробки стелі, але це тільки на перший погляд. Жодна інша стеля не слугує так довго, як натяжна. Офіційна гарантія на полотно - 10 років, але строк його служби може доходити до 100 років і більше. Як говориться - поставив і забув. Скільки разів за цей час довелося б ремонтувати звичайну стелю та скільки засобів і часу знадобилося б на це, можна тільки здогадуватися. Якщо ще до того ж врахувати всі переваги натяжної стелі, то вартість вже виявляється не така і висока. А ціни, які наша фірма пропонує своїм клієнтам робить німецькі й російські натяжні стелі доступними навіть для тих, хто дотепер вважав, їх дорогим задоволенням.Догляд за натяжними стелями

Натяжні стелі можна мити із застосуванням будь-яких миючих засобів мякою ганчірочкою. Правда, дряпати їх щіткою не можна, тому що плівка встановлена внатяжку і може зіпсуватися.


Джерело цієї новини Наша натяжна стеля
( http://www.stelia.com.ua/news.php?extend.1 )