Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Натяжні стелі для офісу

Коли люди приходять у Ваш офіс, то перше враження про компанію складається на підставі зовнішнього вигляду офісу.

Навіть якщо в приміщенні проведений ремонт, а стеля не вирівняна, ця дрібна деталь залишиться в підсвідомості ваших відвідувачів.

Натяжні стелі Newfoil допоможуть впоратися з проблемами стелі в найкоротші терміни, крім цього додадуть приміщенню завершеність, а якщо застосувати творчий підхід, то і створять індивідуальний вигляд вашого офісу.

Натяжні стелі Newfoil виготовляються з французького полотна і відповідають всім необхідним санітарним вимогам що пред'являються до офісних приміщень.

Ідеально рівна поверхня стелі надасть вашому офісу гідного зовнішнього вигляду, а його вологостійкість захистить від протічок.

З його допомогою легко буде приховати проводку і складні монтажні кріплення, до того ж використовуючи натяжні стелі буде легко встановити систему сигналізації, вентиляцію і різні освітлювальні прилади.

Монтаж натяжної стелі в середньому за розміром офісі займає від чотирьох до восьми годин, що несумісно за часом з ремонтом стелі будь-яким іншим способом.

Після установки, натяжні стелі практично не потребують догляду, але при необхідності їх можна промити водою або використовувати наступні миючі засоби: "вайтспіріт" або "містер мускул".

Бездоганні натяжні стелі Mirror принесуть чарівність в діловий стиль вашого офісу, а ми встановимо вам їх в найкоротший термін.

Випадкові альбоми

Голосування


Чи є у Вас вже натяжна стеля?Так

Ні

Як раз робимо

А що це таке?

Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама