Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Характеристики натяжних полотен

Дуже багато людей при виборі натяжних покриттів цікавляться з чого вони зроблені. Це має значення з багатьох причин - від екологічності до особливих умов експлуатації, які можу вплинути на вибір того чи іншого виду оформлення. Далі розглянемо, з якого матеріалу роблять натяжні стелі і які існують відмінності між різними їх видами.

Натяжна стеля

Види полотна


Незважаючи на те, що фактур пропонується досить багато, вихідних варіантів продукції, яка застосовується для виробництва натяжних стель всього дві:
- плівка ПВХ
- просочене спеціальним складом текстильне полотно

У обох різновидів є свої особливості, які варто розглянути окремо, щоб більш точно уявляти собі їх характеристики і можливості.

ПВХ або полівінілхлорид


Це найпоширеніший різновид матеріалу, який може бути використаний при виробництві натяжної стелі. Плівки мають можливість розтягуватися і для монтажу застосовується теплова гармата, що забезпечує нагрівання повітря в приміщенні.

Плівка передбачає наявність безлічі варіантів кольору і фактур. Загальна кількість можливих відтінків і кольорів досягає ста п'ятдесяти, а фактури можуть бути наступними:
- матова
- лакова
- сатин
- перламутр
- напівпрозоре полотно
- металік

Ширина може варіюватися від 1,2 до 1,8 метра. Є варіанти з шириною 2 або навіть 2,2 метра, але, у таких виробів досить сильно страждає якість. Зокрема, лакові варіанти шириною більше 1,8 метра страждають тим, що зовнішній вигляд у них гірший, ніж у більш вузьких видів. Тому краще вибрати щось меншої ширини.

Технічні характеристики полотен для натяжних стель


Придатне для будь-яких приміщень


Товщина0,18 мм
Ширина1,3
1,5
1,8
2,0
3,20
м.
Вага0,23 кг/м.кв
Міцність100 кг/м.кв.
Діапазон температур, при яких зберігаються властивостівід -50 до +500 С
Категорії пожежної безпекиМ1
Відповідає вимогам Сан ПН6027 А-91
Гарантія10 років
Швидкість установки - досить всього декілька годин і Ваші натяжні стелі буде встановлено без будівельного сміття і перестановки меблів.

Міцність
- завдяки своїй гнучкості, натяжні стелі витримують величезні навантаження: 1 м2 витримує навантаження, рівне 100 кг.

Вологостійкість - завдяки своїй водонепроникності, натяжні стелі є надійною перегородою для проникнення води.

Практичність
- легко встановлюються і знімаються, не вимагають спеціального підходу.

Довговічність
- фірма-виробник гарантує, що на протязі 12 років Ваші стелі не втратять свого первинного кольору, а шви і кріплення збережуть свою надійність і міцність.

Безпека
- вогнетривкі, (Клас М1).

Екологічні
- не виділяють шкідливих речовин, алергенів, не мають запаху, на них не осідає конденсат.

Термоізоляція і звукопоглинання
- завдяки своїй герметичності натяжні стелі значно збільшують термоізоляцію приміщення, у них відмінне звукопоглинання, яке вносить затишок і комфорт до акустики Вашого приміщення.

Щоб створити стелю більшого розміру, ніж ширина плівок, необхідно з'єднати кілька відрізків між собою. Це здійснюється за допомогою зварного шва. Він практично непомітний і дуже міцний - ПВХ вироби можуть утримати до сотні кілограм на одному метрі.

Варто врахувати, що полівінілхлорид не переносить низьких температур. Якщо в тому приміщенні де буде проводитися обробка, температура може опускатися нижче мінус п'яти градусів, то використовувати його точно не варто.

Текстильні полотна


Цей різновид оформлення може похвалитися лише однією фактурою - матовою, однак, у текстилю є інші переваги. Перш за все, це міцність - вона перевершує ПВХ вироби із у багато разів.

Натяжна стеля з текстилю


Наступною відмітною якістю стане можливість перефарбувати стелю при бажанні. Поверхня текстилю відмінно забарвлюється і витримає таку процедуру до десяти разів. Якщо є бажання урізноманітнити оформлення малюнком або картиною, для цього можна використовувати фотодрук, який відмінно дивиться на тканині.

Крім того, текстиль не боїться мінусової температури, на відміну від полівінілхлориду та його запросто можна застосувати для оформлення будинків, в яких не ведеться постійне проживання і опалення працює не завжди.

Ширина суцільного безшовного виробу у текстильних варіантів буде набагато більша, ніж у ПВХ. Вона досягає п'яти з половиною метрів і ніякого шва при цьому не буде. Для великих за площею кімнат це може бути досить важливо.

Що вибрати


Визначаючись, з якого матеріалу краще зробити натяжну стелю, потрібно відштовхуватися від ваших побажань і вимог до майбутнього оформлення. Якщо необхідно перекрити досить широку кімнату, варто подумати про безшовні тканинні варіанти. Якщо ж наявність шва байдуже, підійде і ПВХ.

Однак, тканинні різновиди таких виробів будуть трохи дорожче. При цьому, зібрати з тканини складні композиції буде набагато важче. Є і ще один нюанс - лакова фактура і ефект збільшення простору, який вона дає, буде доступний тільки у плівкових типів стель.

Вибір, як завжди, залишається за вами. Підібрати щось підходяще завжди непросто. Однак, якщо врахувати всі характеристики матеріалів, розглянуті в цій статті, зробити вибір буде трохи простіше.


 

Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога