Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Технологія виготовлення

Два основні матеріали, що використовуються для натяжних стель – це тканина і плівка.

Зараз найбільш популярний другий варіант: про це говорить навіть той факт, що французькі натяжні стелі, які зараз найбільш популярні на ринку, виготовлені здебільшого з плівки.

Плівки для стель купуються, як правило, за кордоном, тому що виробництво їх в Україні ще не налагоджено. Потім їх розкроюють і зварюють по заздалегідь підготовленим для цього кресленням.

Виконуються ці креслення за допомогою спеціальних програм, після того як фахівці проведуть необхідні виміри.

Наступний етап – зварка полотен. Для того, щоб вона пройшла успішно, потрібне не лише спеціальне і дуже дороге устаткування, але і професійні навики.

Це чимось нагадує роботу професійного кравця або навіть ювеліра: адже необхідно, щоб все лягло рівно, не залишилося ні швів, ні дефектів: споживач платить не за те, щоб йому встановили еквівалент його старої стелі, поцяткованої тріщинами і нерівностями.

Таким чином, від кваліфікації робітників залежить те, як виглядатиме готова стеля. Більш того: навісні стелі можуть бути не прямокутними, а й інших форм. Це викликає складнощі не лише при монтажі натяжної стелі, але може створити проблеми і при зварці. Тому працівники, в завдання яких входить якісне виконання самих нестандартних рішень, проходять спеціальне навчання.

Також необхідно дотримувати чистоту приміщення, оскільки пил і бруд можуть нанести непоправну втрату якості, навіть якщо це французькі натяжні стелі.

Дотримання всіх цих норм і вимог – і є професіоналізм, який покликаний захищати споживача від неякісного продукту.

Ми робимо натяжні стелі усе більш варіативними, адаптованими під будь-які вимоги клієнта.

Випадкові альбоми

Голосування


Чи є у Вас вже натяжна стеля?



Так

Ні

Як раз робимо

А що це таке?

Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама