Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Натяжні стелі та дизайн

Все в нашому житті може стати частиною справжнього мистецтва. Не дивлячись на всю так звану масову культуру, саме зараз простір для самовираження широкий як ніколи.

Узяти хоч би дизайн – він пережив за останні десятиліття більше революцій, ніж в попередні тисячі років.

Почати можна, наприклад, із стелі. Ідеальний варіант для прояву власного смаку і втілення дизайнерських ідей – натяжні стелі. Хоча вони виникли відносно недавно, вони не лише встигли поширитися в багатьох країнах (переважно, в Європі), але і отримали розвиток, як в технологічному, так і в дизайнерському плані, ставши дешевшими і якіснішими.

Індивідуальність дизайну-проекту, відповідно до якого виготовляється модель і виробляється установка натяжної стелі, дозволяє врахувати в них Ваші бажання на найранішій стадії.

Тим більше, що в натяжних стелях практично все можна змінювати.

Перш за все, стелі зовсім не обов'язково мають бути плоскими – це можуть бути багаторівневі, похилі, криволінійні конструкції, єдиним обмеженням служать розміри приміщення і, до деякої міри, самих стрічок (велика частина полотен зшивається з менших стрічок плівки ПВХ).

У міжстельовому просторі просто створити всі необхідні комунікації, щоб підкреслити ті або інші деталі Вашого приміщення за допомогою освітлення.

У розпорядженні клієнта багатющий вибір забарвлень і візерунків а також можливість нанести на полотно малюнок або, фотографію – для цього використовується звичайний широкоформатний принтер.

Випадкові альбоми

Голосування


Чи є у Вас вже натяжна стеля?Так

Ні

Як раз робимо

А що це таке?

Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама