Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Рекомендації фахівців з монтажу і догляду за натяжними стелями

Так як натяжні стелі вже міцно закріпилися серед найбільш популярних видів обробки перекриттів, виникає маса питань, пов'язаних як з установкою такого покриття, так і з повсякденною їх експлуатацією. Кращі поради на цю тему можна отримати тільки в самих монтажників натяжних стель і найбільш цікаві з них розглянемо в цій статті.

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей

Установка натяжної стелі


Знати деякі тонкощі не завадить. Загальний принцип установки дуже простий - до стіни прикріплюється спеціальний профіль, на якому за допомогою різного роду кріпильних елементів натягується покриття.

Однак, навіть в такій нескладній на вигляд операції є свої тонкощі. Перш за все - підготовчі роботи в приміщенні. Вони полягають в підготовці поверхні бетонного перекриття і стін. Стелю потрібно ретельно очистити від всіх забруднень - це одна з важливих операцій і нехтувати нею не слід.

Далі необхідно ретельно заґрунтувати чисту площину для запобігання появі різних грибків і плісняви. Доступу в застельовий простір після монтажу покриття не буде і тому краще потурбуватися про своє здоров'я завчасно.

До нерівних стін не вийде якісно прикріпити несучий профіль. Після установки на нерівну поверхню він може почати скрипіти, буде погано триматися, а між ним і стіною може утворитися щілина. Тому, стіну краще вирівняти ще до початку робіт з монтажу покриття.

Якщо сусіди зверху доставляють вам неприємності у вигляді постійного шуму, можна влаштувати звукоізолюючий шар із спеціального матеріалу. Наклеївши його на площину перекриття ви істотно поліпшите акустичну обстановку в кімнаті. Натягнуте полотно може посилювати звук, а не перешкоджати його поширенню, так що цей момент буде незайвим.

Встановлюючи натяжну стелю потрібно враховувати поради фахівців з дизайну. Вони допоможуть зробити кімнату більш просторою або приховати інші її недоліки. Найпростіший приклад - змонтоване лакове полотно істотно розширить простір за рахунок відбивної здатності. Тому, скористайтеся порадами дизайнера компанії NewFoil.

Догляд за натяжним покриттям


Чи не менше питань виникає і під час повсякденної експлуатації вже змонтованих стель. Найчастіше цікавляться тим, як помити або почистити таке покриття. Можна просто пропилососити поверхню, а можна і грунтовно її помити. Зробити це нескладно, головне - акуратність.

Для того щоб помити стелю потрібно підготувати кілька ганчірок, що не залишають ворсинок на поверхні і невелику ємність для мильного розчину. Можна використовувати спеціальний засіб, а можна зробити розчин самостійно.

- Рецепт простий: Настругайте дрібною стружкою трохи звичайного мила в воду і збийте піну. Але не застосовуйте господарське й інше мило, в якому міститься занадто багато лугу - воно шкідливе для таких покриттів.

- Ще один варіант - розведіть у воді трохи звичайного засобу, яким миєте посуд. Очищає воно добре, а коштує помітно дешевше спеціальних засобів.

Натяжна стеля з підсвіткою

При роботі проявляйте обережність - не тисніть на плівку занадто сильно і не застосовуйте щіток або інших подібних інструментів. Можна пошкодити тонке покриття і воно прийде в непридатність. Особливу обережність слід проявляти при очищенні поверхні пилососом. Це - ще один з варіантів прибирання. Щіткою полотна торкатися не потрібно - просто проводіть нею поруч з натяжною поверхнею і видаляйте пил.

Натяжна стеля з підсвіткою

Деякі переглядають поради для того щоб дізнатися як помити натяжні стелі зсередини, але, робити цього не варто, якщо ви не збираєтеся демонтувати конструкцію. Справа в тому, що воду з застельового простору буде видалити дуже складно. У цій частині конструкції немає повітрообміну і висихати самостійно вона буде дуже довго, тому забруднення там потрібно видаляти тільки за допомогою фахівців.

В іншому, особливих складнощів з експлуатацією натяжних стель не виникає. Про те як чинити в разі пошкодження полотна, написано в спеціальному матеріалі, а представлені тут поради стосуються більш простих ситуацій. Можливо, вони стануть в нагоді і вам.

Фото натяжних стель NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!

Голосування


Чи є у Вас вже натяжна стеля?Так

Ні

Як раз робимо

А що це таке?

Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама