Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Плюси і мінуси світлодіодних натяжних стель

Є величезна кількість можливих варіантів освітлення натяжної стелі. Один з найбільш красивих і ефектних - застосування світлодіодних стрічок. Такі світлодіодні натяжні стелі можна змонтувати в будь-якому приміщенні і всюди підсвічування буде красиво доповнювати існуюче оформлення. Для найбільш ефектного прикрашання натяжної стелі можна використовувати прихований монтаж підсвічування.

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей

Варіанти розміщення підсвічування


Завдяки тому що світлодіодні стрічки мають дуже невеликі габарити, розмістити їх можна практично в будь-якому місці. Монтаж здійснюється на двосторонній скотч або клей, що істотно спрощує установку і дає широкі можливості для створення унікальних композицій. Однак, найбільшого поширення набули наступні варіанти установки світлодіодів:

- По периметру кімнати в спеціальній ніші між стіною і покриттям, створюючи відчуття того, що площина стелі «ширяє» не торкаючись стін.

- Також по периметру приміщення, але вже над площиною полотна або безпосередньо під ним. Це варіант найменш витратний як з точки зору вкладень, так і з точки зору витрат часу на установку.

- Над полотном, в будь-якій точці конструкції. Такий монтаж здійснюється в тих випадках, коли натягнуте світлопропускаюче покриття і до того моменту, поки підсвічування не буде включене, його зовсім не видно.

- Установка між рівнями багатоярусних конструкцій.

Переваги світлодіодів


Природно, найбільш важливою їх перевагою є простота монтажу і невеликі габарити стрічки. Однак, є ряд плюсів, які не можна не згадати, говорячи про декорування стельової конструкції за допомогою підсвічування.

Енергозбереження зараз стало одним з основних факторів, що впливають на вибір електроприладів та приладів освітлення. У цьому плані, світлодіодні лампи і підсвічування діодами будуть вигравати у будь-яких інших варіантів декоративного світла. Енергоефективність такого рішення доведена неодноразово.

Безпека також є найважливішим фактором. Якщо ви зупинили свій вибір на світлодіодних лампи і підсвічуванні діодами, можна бути спокійним щодо коротких замикань і інших явищ, які могли б призвести до виникнення пожежі або загоряння. Діоди споживають низьку напругу в 12 або 24 вольта, що не викликає іскор навіть при замиканні, а значить, є безпечним пристроєм.

За допомогою таких світних смуг можна створювати не тільки прямолінійні фігури, але і розташовувати їх в абсолютно будь-якому положенні, створюючи на площині стелі красиві візерунки, що світяться. Еластичність і здатність згинатися допоможе змонтувати світлодіодну смужку навіть на криволінійних поверхнях, якими іноді постають звичайнісінькі стіни сучасних будинків. Крім цього, можливість згинати полімерну підставку дозволить змонтувати підсвічування на складних за формою стельових конструкціях.

Натяжна стеля з підсвіткою

Ще одна корисна властивість діодів - можливість змінювати колір світіння. Для того, щоб повністю змінити обстановку в приміщенні з такими стелями, потрібно всього лише натиснути пару кнопок на пульті дистанційного управління і все. Агресивний червоний, заспокійливий зелений або красивий блакитний колір - під будь-який настрій знайдеться свій варіант освітлення.

Натяжна стеля з підсвіткою

Мінуси рішення


Єдине, що можна віднести до істотних недоліків світлодіодних натяжних стель, це вартість діодних пристроїв освітлення. Ціна такого декору все ще залишається досить високою. Однак, з огляду на термін служби такого освітлення, можна порівняти покупку такого пристрою з довгостроковим вкладенням - будь-які інші лампи доведеться поміняти кілька разів, поки діод вийде з ладу.

Решта не така істотна. Крім місця для установки самої стрічки, доведеться знайти місце і для керуючого блока з трансформатором. Він є не дуже великим за габаритами і розмістити його зазвичай не проблема. Крім того, для підключення підсвічування потрібна додаткова проводка, але, вона буде потрібна з будь-яким типом декоративного освітлення, так що до недоліків це віднести складно.

Крім зазначених вище, істотних і важливих мінусів у подібного освітлення немає. При бажанні, недоліки можна знайти всюди, але, якщо не задаватися такою метою, діоди стануть ідеальним варіантом для створення унікального декоративного світла в будь-якому приміщенні.

Фотографії натяжних стель з світлодіодним підсвічуванням


Інші фото систем освітлення натяжних стель NewFoil можна подивитися у галереї.


Наша компанія допоможе вам з вибором освітлення, а також джерел живлення і контролерів для натяжних стельових конструкцій. Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!

Голосування


Чи є у Вас вже натяжна стеля?Так

Ні

Як раз робимо

А що це таке?

Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама