Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Натяжна стеля «Хмари»

У статті описано, що з себе представляють натяжні стелі «Хмари», розглянуті їх особливості, монтаж, переваги та області застосування.

Зміст статті:
1. Переваги стелі
2. Підбір зображення
3. Послідовність монтажу
- підготовчі роботи
- установка профілю
- кріплення полотна
- освітлення

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей
Натяжна стеля «Хмари» - це конструкція з нанесеною на основний матеріал зображення неба з хмарами за допомогою фотодруку. Подібні вироби для оздоблення є чудовою нагодою оформити приміщення в стилі відкритого простору.

Переваги натяжної стелі «Хмари»


Натяжна стеля Небо з гілками квітучих дерев

Яких результатів можна досягти, встановивши в кімнаті натяжні стелі у вигляді неба з хмарами:

- Швидко і зі смаком обробити поверхню стелі в приміщенні будь-якого призначення.

- Візуально розширити параметри кімнати.

- Створити обстановку емоційного умиротворення, спокою. Особливо такий результат важливий в кімнатах, призначених для відпочинку.

- Приховати вади основної стелі і різні комунікації.

- Захистити кімнату під час затоплення.

Підбір зображення для натяжної стелі «Хмарне небо»


Натяжна стеля Небо з гілками квітучих дерев

Перед тим як замовити натяжну стеля із зображенням неба, потрібно визначитися з видом матеріалу для полотна, із зображенням і варіантом кріплення, щоб в кінцевому результаті отримати конструкцію, що задовольняє якісним і дизайнерським вимогам конкретного приміщення.

Особливості вибору малюнка для полотна:

1. Зображення чистого неба - не дуже ефектне, тому що являє собою однотонну поверхню. Тому найчастіше на полотні зображуються білі хмари різної форми і розмірів.

2. Малюнок може бути як по всій поверхні, так і в окремій частині стелі (по периметру, уздовж однієї або декількох стін, в кутку, по центру).

3. Рідше застосовуються зображення неба під час заходу або світанку, тому що їх колірна гама не універсальна на відміну від денного небосхилу. Рожеві, оранжеві, червоні небеса вибираються, щоб підтримати загальну дизайнерську кімнатну композицію.

4. Зображені на натяжній стелі в спальні сонце і його промені, що пробиваються з-за хмар, зроблять кожен ранок ясним навіть в похмуру погоду на вулиці і будуть сприяти приємному пробудженню.

5. У дитячій кімнаті доречними будуть натяжні стелі «Хмари» з веселкою, птахами, літаками або абстрактними малюнками, наприклад, з хмарами в формі конячок або квітів.

6. Для вітальні застосовується імітація віконного отвору в стелі. Якщо дизайн стін дозволяє, то на полотні можна надрукувати небо, що видніється за гілками дерев.

Хмари на стелі доречні в будь-якому приміщенні, але в більшій мірі вони підходять для просторих кімнат. У вузьких коридорах краще не застосовувати небесний малюнок, виняток становить однаковий формат обробки стелі в суміжних кімнатах.

В якості основи для полотна служить тканина, просочена поліуретаном, або плівка ПВХ. За допомогою будь-якого матеріалу можна створити глибоке, ефектне хмарне небо.

Послідовність монтажу натяжної стелі «Хмари»


Натяжна стеля «Небо з хмарами», безумовно, прикрасить будь-яке приміщення, якщо правильно провести всі роботи по її монтажу. Установка включає підготовку кімнати і перекриття, розмітку, кріплення каркаса, фіксацію полотна, створення освітлення.

Підготовчі роботи перед кріпленням натяжної стелі «Хмари»


Плівка для монтажу стелі Хмари

Перед монтажем натяжної полотна потрібно виконати такі підготовчі роботи:

- Звільнити кімнату від предметів, які можуть перешкодити роботам. Установка натяжних конструкцій відбувається без утворення пилу, сміття. Однак варто прибрати ті предмети інтер'єру, які здатні зіпсуватися при прогріванні кімнатного повітря до 50-60 градусів відповідно до технології роботи з ПВХ-плівкою.

- Ретельно закріпити всі комунікації, розташовані на стелі. Не допустити звисання проводів.

- По можливості очистити поверхню від виступаючих частин. Видалити пил.

- Якщо полотно буде напівпрозорим, то краще вирівняти колір основної площини. Якщо передбачається внутрішнє освітлення, то треба зробити стелю світлою (білою або бежевою), а для кращого відображення і розсіювання світлових променів можна обробити поверхню сріблястою плівкою.

- Підготувати проводку, встановити кріплення для зовнішнього освітлення.

- На підготовчому етапі також можна розмітити і встановити елементи внутрішнього освітлення.

Установка профілю для натяжної стелі «Небо з хмарами»


Монтаж профілю для створення каркаса включає розмітку периметра і пряму лінію. Правильна точна розмітка важлива для будь-якого виду натяжних або підвісних стель. Абсолютно горизонтальна стеля - прикраса будь-якого приміщення. Викривлений же рівень надає кімнаті недбалість.

Особливості монтажу каркасу:

- Оскільки перед установкою натяжних конструкцій немає необхідності у вирівнюванні поверхні стелі, основою для розмітки служить найнижчий кут в кімнаті. Від нього слід відміряти вниз необхідну інструкцією висоту.

- Використовуючи будь-який вид будівельного рівня, довгу лінійку і олівець або маркер, потрібно намалювати по периметру кімнати лінію, по якій буде проходити рівень нового стелі.

- Профіль покликаний утримувати натягнуте полотно, тому його варто ретельно закріпити. Використовуйте тільки якісне кріплення, елементи якого повинні розташовуватися на відстані в 12 см, якщо матеріал стіни в місці розмітки є металом, кахлем, або через кожні 8 см - якщо стіна зроблена з гіпсокартону, бетону або цегли.

Кріплення натяжного полотна для стелі «Хмари»


Установка полотна залежить від обраного методу його закріплення. Кожен варіант має свої особливості, які можуть вплинути на рішення.

Розглянемо всі три способи:

Гарпунний спосіб. Він вважається самим надійним і довговічним. При необхідності, стелі, закріплені гарпунним методом, можна демонтувати і встановлювати заново, а також комбінувати з гіпсокартонними конструкціями, щоб створити додатковий ефект розширення простору і віддалення зображеного неба з хмарами, що надає більш реалістичний вигляд. Однак вартість монтажу буде дещо вищою, ніж при інших способах. Полотно має бути конкретних розмірів, підігнаних під параметри кімнати і гарпунну систему кріплення, тому що гарпун припаюється по краях полотна на етапі виробництва. Гарпун розігрітого полотна за допомогою спеціального шпателя вставляється в профіль і там фіксується.

Кліпсовой спосіб. Підходить більшою мірою для монтажу тканинних полотен на стелю. З кожного боку полотно повинно мати запас не менше 10 см. Враховуйте цю особливість, щоб не допустити обрізку малюнка по периметру. На периметральну смугу шириною 5-10 сантиметрів краще не наносити малюнок, стиснувши його до розмірів видимої частини майбутньої стелі. Тканинне полотно, розкроєне з запасом, вставляється в профіль, далі фіксується за допомогою спеціальних кріпильних кліпс-засувок. Після завершення процесу надлишки відрізаються впритул до профілю.

Клиновий спосіб. Є найпростішим і дешевим кріпленням. Але інколи трапляються спотворення малюнка, якщо монтаж здійснюється некваліфікованими працівниками. Тому виробники не рекомендують використовувати його для стель з фотодруком. При кріпленні за допомогою клина також потрібно запас полотна по периметру. Натяжну стелю, закріплену клиновим методом, не можна демонтувати для подальшого перевстановлення. Якщо, незважаючи на протипоказання виробників використовувати клини для фіксації полотна з фотодруком, було прийнято рішення вибрати даний метод, то варто максимально дотримуватися послідовності закріплення тканини або плівки. Заправлене в багет полотно фіксується за допомогою клина, потім надлишки обрізають, а всю конструкцію профілю закривають декоративною вставкою.

На завершальному етапі потрібно закінчити монтаж зовнішніх світильників і зробити декоративну обробку каркаса.

Освітлення для натяжної стелі «Хмари»


Люстра на натяжні стелі у вигляді неба

З підсвічуванням натяжна стеля «Хмари» виглядає набагато ефектніше, вся картина наповнюється глибиною, злегка збільшується візуальна об'ємність. Щоб правильно спроектувати систему освітлення та встановити освітлювальні прилади, дотримуйтеся наступних порад:

- Відмінний варіант - додавання світлодіодної стрічки в периметральний гіпсокартоннних короб. Вибирайте синій колір, щоб поглибити небесну блакить на полотні.

- Щоб уникнути неоднорідності кольору по всьому полотну, в міжстельовому просторі паралельно один одному кріплять світлодіодну стрічку на відстані 15-20 см.

- Освітлювальні прилади впливають на висоту конструкції. Якщо цоколь більше 10 см, то загальну висоту стель доведеться зменшити на це значення. Виходячи з цього, краще вибирати світильники з цоколем до 4 см.

- Щоб внутрішнє освітлення була ефективним, купуйте напівпрозоре полотно.

- Якщо використовуються світлодіодні стрічки, то їх блоки живлення через ненадійність слід розташовувати в доступному місці, забезпечивши і хорошою вентиляцією.

- Потужність галогенових світильників і ламп розжарювання для монтажу в натяжну стелю не повинна перевищувати 40 Вт. Для поворотних галогенних приладів - не більше 50 Вт, а поворотних ламп розжарювання - не більше 60 Вт.

Натяжні стелі «Хмари» дуже красиві і універсальні для різних інтер'єрів.

Фото натяжних стель NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама