Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Натяжні стелі «Арка»

У статті описано, що з себе представляють натяжні стелі «Арка», розглянуті їх особливості, монтаж, переваги та області застосування.

Зміст статті:
- особливості конструкції
- переваги
- області використання
- технологія монтажу

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей
Натяжна стеля «Арка» - це різновид склепінчастої конструкції, що плавно переходить від стін до перекриття. Таку форму часто використовують для візуального збільшення кімнатного простору. Рівень максимальної кривизни і підйому арки може змінюватися відповідно до необхідного дизайном інтер'єру.

Особливості конструкції натяжної стелі «Арка»


Арочна натяжна стеля з лакової плівки

У звичайній міській квартирі складно виготовити звід у вигляді купола. Він вимагає значної висоти приміщення і займає багато місця. Тому натяжна стеля аркою може стати вдалою альтернативою купольної конструкції.

Арка - це одна з найбільш доступних у виготовленні об'ємних споруд, яку можна створити з використанням натяжного полотна. Тут не потрібно великої кількості профілів і конструктивно складного каркаса. Досить розташувати пару вигнутих багетів на протилежних стінах приміщення, закріпити в них полотно і натягнути його.

Залежно від особливостей приміщення і вимог до його дизайну арочна натяжна конструкція може плавно переходити на стіни або мати при цьому різко обмежені контури. Таку стелю можна виконувати аркою тільки по одну сторону приміщення, залишаючи його протилежний край в горизонтальній площині. При цьому виходить плавний перехід стелі до однієї зі стін кімнати.

Для арок, облаштованих в довгих і просторих приміщеннях, полотно рекомендується ділити на фрагменти і кожен з них кріпити окремо. Це дещо ускладнить конструкцію, але позбавить її від провисання покриття або появи складок через слабку натяжку полотна.

Кут вигину поверхні покриття можна вибирати довільно. Також є можливість варіювати його висоту, створюючи умови для монтажу композиції не в найбільшому по висоті приміщенні.

Переваги аркових натяжних стель


Арочна натяжна стеля

Як і всі натяжні системи, арка з натяжної стелі успішно приховує вади поверхні базового перекриття. Щілини між бетонними плитами стелі, перепади її поверхні по висоті і інші зовнішні дефекти можна і не викорінювати, а просто закрити натягнутою плівкою арочного покриття.

Інженерні комунікації також можна надійно приховати за полотном, спрощуючи завдання щодо маскування електропроводки, вентиляційних повітропроводів, труб або протипожежного обладнання.

Міцність і вологостійкість матеріалу натяжної арочного стелі не викликає сумнівів. Маючи таку конструкцію будинку, можна не турбуватися про затоплення приміщення сусідами зверху. Полотно здатне витримати до 100 л / м2 води, злити яку не складає труднощів завдяки конструкції кріплення плівки.

Матеріал не гниє, не пліснявіє, на ньому не утворюється грибок. Сучасні моделі аркових натяжних стель абсолютно нешкідливі для здоров'я і не викликають нападів алергії.

На відміну від склепінь у вигляді купола, арочні їх різновиди дозволяють встановлювати прилади освітлення по всій довжині натяжної стелі. Для цього зазвичай служать верхні точки об'ємної фігури. Якщо верхнє світло доповнити світильниками, розташувавши їх біля основи арки, можна отримати гарне і рівномірне освітлення кімнати.

Передумови для створення неповторного інтер'єру дає величезний вибір натяжних полотен і можливість виконання на них фотодруку. Особливу привабливість арочній стелі надають зображення, що доповнюють в смисловому значенні інше оформлення приміщення. Дуже непогано виглядає на полотні небо з білими хмарами або нічні сузір'я.

Крім недоліків, притаманних усім полотнам натяжних стель, арочні системи істотними мінусами не володіють. Винятком може бути те, що висота приміщення стане трохи нижче. Однак ця обставина жодним чином не вплине на комфортне перебування людей у ​​кімнаті, оформленій натяжною стелею «Арка».

Області використання натяжних стель «Арка»


Арочна натяжна стеля

Округла форма арочної стелі практично скрізь доречна. Це оформлення може стати гідною прикрасою коридору або просторої вітальні. Головне тут - не створити занадто об'ємну конструкцію. Якщо вона стане занадто громіздкою, дизайну всього інтер'єру приміщення може значно знизитися.

Офіси та будь-які інші комерційні об'єкти теж відмінно підійдуть для використання в них такого декору. Типові для таких приміщень великі площі дозволяють створювати вражаючі і більш об'ємні композиції аркових натяжних систем.

Дитячі кімнати можна оформляти полотнами з нанесеним на них фотодруком у вигляді блакитного неба або іншого зображення. Головне, щоб така стеля створювала затишок, і дитині було б комфортно перебувати в прикрашеній такою аркою кімнаті.

Технологія монтажу аркових стель з натяжної полотна


Об'ємна композиція арочної стелі набагато ефектніше звичайної системи. У цьому випадку плівка натягується на каркас, який володіє спеціальною формою, що надає покриттю вигини.

Тривимірні системи монтуються за технологією плоских покриттів за винятком невеликих відмінностей. Головним з них є використання додаткових роздільників, що мають вигляд тривимірних граней.

Фото натяжних стель NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Реклама