Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Підсвічування стелі за допомогою світлодіодної стрічки

При організації красивого освітлення в кімнаті, не останню роль в цьому процесі відіграє підсвічування стелі. Це додає затишку в кімнаті і індивідуальності в оформленні. Монтаж підсвічування стелі можна зробити дуже швидко і просто, якщо скористатися світлодіодною стрічкою.

Натяжна стеля з підсвіткою

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей

Що це і як використовується


Головним елементом такого підсвічування стане гнучка пластикова стрічка з закріпленими на ній світлодіодами. По суті, це гнучка плата з усіма елементами електричної схеми, включаючи світлодіоди, струмопровідні доріжки і необхідні для з'єднання роз'єми.

Натяжна стеля з підсвіткою

Крім такої плати, буде потрібно блок живлення, який дозволить під'єднати смугу зі світлодіодами до електричної мережі і, в деяких випадках, контролер, який відповідає за перемикання кольорів світіння діодів.

Натяжна стеля з підсвіткою

Яскравість та забарвлення світіння в більшості випадків можна змінювати. Для цього необхідна стрічка, що позначається як RGB. Діоди на такій платі можуть змінювати колір і управляє цим спеціальний контролер. Для зручності використання, з контролером поставляється пульт дистанційного керування, за допомогою якого контролюються всі основні параметри світіння.

Натяжна стеля з підсвіткою

Можна придбати і одноколірний варіант, який буде світитися тільки одним кольором, але, такі рішення поступово втрачають популярність. Одноколірний варіант буде дешевше, а при монтажі можна обійтися без контролера.

Натяжна стеля з підсвіткою

Установка такого світлодіодного підсвічування вкрай проста і не зажадає ніяких спеціальних знань. Досить точно слідувати інструкції і дотримуватися елементарних заходів безпеки.

Як вибрати світлодіодну стрічку


При виборі світлодіодної стрічки важливо звернути увагу на такі параметри:

Колір стрічки. Найкраще вибирати повнокольорову стрічку з контролером. Вартість повнокольорової стрічки така сама, як і стрічка одноколірної. Ціна контролера нижче, ніж вартість стрічок додаткових кольорів.

Щільність випромінювачів. Якщо ви хочете зробити контурне підсвічування, вибирайте щільність 60 або 120. Якщо вас цікавить підсвітлення, краще вибрати стрічку з щільністю 30 або 60.

Потужність світлодіодної стрічки. Для контурного підсвічування підійде стрічка потужністю 8 Вт / м, для спрямованого - 5 Вт / м.

Загальна потужність підсвічування. Її розраховують за довжиною світлової смуги. Необхідно довжину смуги помножити на потужність 1 метра стрічки.

Вибір джерела живлення і контролера. Вибір повинен виходити з того, яка потужність потрібна для засвічення певної світловий смуги. Також важливо вибрати відповідну напругу живлення.

Переваги подібних рішень


У світлодіодів чимало переваг і всі вони можуть бути використані для декоративного освітлення, організованого з їх допомогою.

- Невисока вартість
- Дуже простий монтаж
- Економічність в споживанні електрики
- Пожежна безпека
- Можливість змінювати колір і інтенсивність світіння

Якщо немає бажання платить за додаткові переваги на зразок дистанційного пульта або мінливих кольорів, можна відмовитися від придбання контролера і RGB стрічки, а обійтися простою, одноколірною. Це здешевить і без того не найдорожче рішення для створення декоративного освітлення.

Попередній монтаж


Спершу, здійснюється складання всієї схеми і її тестування без установки елементів безпосередньо на те місце, де вогні будуть використовуватися. Тому, первинна збірка проводиться без монтажу.

Спершу необхідно визначитися з довжиною смужки зі світлодіодами, яка буде потрібно. Якщо довжини однієї готової смуги не вистачає, потрібно з'єднати кілька таких готових смужок разом. Важливо точно дотримуватись полярності при з'єднанні.

Важливо: розрізати смуги зі світлодіодами можна тільки в певних місцях! Вони маркуються позначкою у вигляді ножиць.

RGB стрічка насамперед підключається до контролера, а не до блоку живлення. Роз'єми на ньому промарковані відповідно до кольору дроту, який повинен бути тут підключений. R - маркування для червоного проводу, G - місце приєднання зеленого, а B - роз'єм для підключення синього дроти. Провід живлення приєднується до гнізда з маркуванням 12V або просто V.

Після підключення основної світлодіодної смуги до контролера, вона спеціальними проводами приєднується до блоку живлення. Важливо дотримуватись полярності і тут, так як невірне з'єднання призведе до перегорання всієї смуги зі світлодіодами.

Після повного складання всієї схеми, її необхідно перевірити на працездатність. Для цього, блок живлення з'єднується з електромережею і проводиться тестове включення. Якщо всі функції зібраної схеми працюють, можна відключити її від електромережі та переходити до установки безпосередньо на місце, де передбачається використовувати декоративне освітлення.

Основний монтаж


Установка підсвічування стелі зі світлодіодною стрічкою в якості джерела світла, полягає в наклеюванні гнучкої смуги зі світлодіодами, з'єднанні всіх конекторів між собою і приєднання всіх робочих блоків. Наклеювання проводиться на двосторонній скотч, так що проблем з цим пунктом не виникає. А з'єднувати між собою блоки зручно, завдяки нанесеному на всі роз'єми маркуванню.

Останнім етапом стане підключення живлення і з'єднання з електромережею. Перед остаточним підключенням, необхідно ще раз перевірити надійність з'єднання всіх конекторів і полярність з'єднань.

Коли всі частини підсвічування вже будуть закріплені на своїх місцях, а живлення підключено, можна включити підсвічування і подивитися, як виглядає оновлене освітлення. Кімната сильно змінитися від такого декоративного рішення.

Інші фото систем освітлення натяжних стель NewFoil можна подивитися у галереї.


Наша компанія допоможе вам з вибором освітлення, а також джерел живлення і контролерів для натяжних стельових конструкцій. Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама