Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Варіанти організації світлодіодного підсвічування натяжної стелі

Зараз натяжною стелею вже дуже важко когось здивувати, а от якщо зробити її незвичайною, то можна досягти потрібного результату. Одним з простих способів перетворити звичну картину, стануть натяжні стелі зі світлодіодним підсвічуванням, на зразок того, що зображений на фото нижче.

Натяжна стеля з підсвіткою

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей

Як встановлюється


Існує кілька способів монтажу цього красивого елементу. Частіше за все, зустрічається встановлена ​​по периметру полотна прихована світлодіодна смуга. Цей вид установки буде одним з найбільш простих і обійдеться лише мінімальними вкладеннями.

Інший спосіб трохи складніший, але, він і виглядає набагато цікавіше. Це стрічка, встановлена ​​в дворівневій конструкції. Можливість монтажу такого елемента повинна бути передбачена ще на стадії проектування стельової композиції, тому, займаючись облаштуванням цієї поверхні краще відразу врахувати і таку можливість.

Останній спосіб установки має на увазі використання особливого напівпрозорого типу натяжного полотна. Як і в попередньому випадку, монтаж декоративного освітлення повинен передбачатися ще на стадії проекту. Є можливість зробити як декоративне освітлення, так і покласти на діоди функцію основного світла. У цьому варіанті, вони розташовані суцільною смугою.

Кожен із способів дуже сильно відрізняється один від одного і має особливості, не властиві для інших варіантів. Тому, нижче розглянемо більш детально всі перераховані варіанти з фотографіями готових інтер'єрів.

Розташування по периметру


При такому варіанті установки стрічку зі світлодіодами можна використовувати для створення ефекту літаючої стелі. Щоб його досягти, необхідно використовувати спеціальний монтажний профіль для натяжної плівки, щоб між стіною і натягнутою площиною залишався невеликий зазор, в якому і розміщуються світлодіоди.

Натяжна стеля з підсвіткою

Спосіб дуже красивий, але вимагає певних витрат і своїми руками його не зробити. Тому, є інший варіант кріплення підсвічування по периметру - в спеціальному коробі. На його монтаж знадобиться мінімум часу.

Натяжна стеля з підсвіткою

На схемі нижче, зображено розташування основних деталей. Як можна побачити, облаштувати подібну натяжну стелю зі світлодіодним підсвічуванням можна навіть після того, як саме покриття вже натягнуто. Дуже хороший варіант для тих, хто хоче трохи змінити вже відремонтоване приміщення.

Натяжна стеля з підсвіткою

Монтаж в багаторівневій композиції


У цьому випадку, установку світлодіодів після установки натяжної стелі вже не виконати. Необхідно встановити спеціальний монтажний багет ще на стадії складання стельової конструкції. Стрічка встановлюється в ніші на переході двох рівнів.

Натяжна стеля з підсвіткою

Зробити таке своїми руками дуже непросто, тому, варто подумати про підсвічування ще при замовленні натяжної стелі у нас. Нижче представлено кілька фото прикладів того, як виглядають дворівневі натяжні стелі зі світлодіодним підсвічуванням.

Натяжна стеля з підсвіткою

Приховане розташування


Це, мабуть, самий ефектний варіант розташування підсвічування. Поки діоди не включені, ніхто й не здогадається, що вони взагалі є. Поверхня виглядає зовсім звичайно і нічим особливим не виділяється. Однак, варто тільки включити їх і картина повністю зміниться.

Натяжна стеля з підсвіткою

Найбільш ефектно виглядатиме смуга RGB діодів з можливістю поміняти колір світіння ламп. Застосування саме такого типу діодної стрічки дозволить не тільки варіювати колір, але і створювати найбільш комфортну атмосферу в кімнаті.

Натяжна стеля з підсвіткою

Стеля, що світиться


Поява світлодіодів набагато спростила створення стель, що повністю світяться. Досить використовувати спеціальне полотно, яке пропускає світло і наклеїти на поверхню перекриття стрічки з діодами. Розташовувати їх потрібно майже впритул, щоб забезпечити рівномірне засвічення полотна.

Натяжна стеля з підсвіткою

Слід враховувати, що різні моделі світлодіодів можуть світити з різною яскравістю і для створення основного освітлення потрібні найбільш яскраві з них. Крім того, разом з діодами потрібно буде десь розмістити спеціальні перетворювачі напруги, які є частиною системи. Іноді вони вимагають обслуговування, тому, розташовувати їх треба так, щоб до них був доступ.

Світлодіодна підсвітка - надійність і безпека


Оформлення стелі за допомогою світлодіодних стрічок виглядає дуже красиво і вдень, і вночі. У вимкненому стані цей декор непомітний, але варто включити підсвічування, і кімната повністю перетворюється! Світлодіодні натяжні стелі мають не тільки чудовий зовнішній вигляд, але і безліч інших переваг:

- мінімальний розмір - світлодіодна стрічка має товщину всього 2,5 мм, тому рівень стелі практично не опускається;
- гнучкість світлодіодів - підсвічуванню можна надати будь-які обриси;
- тривалий термін експлуатації - світлодіодні стрічки служать не менше 10 років;
- пожежна безпека - діоди не нагріваються, а значить не створюють загрозу пожежі і не псують натяжне полотно;
- різноманітність кольорів - можлива установка як монохромних стрічок, так і кольорових RGB, з можливістю регулювання відтінків;
- невелика потужність - низьке споживання електроенергії;
- яскравість світлодіодних стрічок набагато вище аналогів;
- естетична цінність;
- можливість створення вишуканого і креативного дизайну.

Один з найбільш зручних, безпечних і вражаючих видів декору натяжних стель - це світлодіодне підсвічування. Кольорова стрічка, яка переливається всіма кольорами веселки, повністю сяюча стеля, креативні дизайнерські ефекти - все це може реалізувати наша компанія.

Ви можете замовити установку натяжних полотен зі світлодіодною стрічкою або матеріали, необхідні для монтажу такої конструкції, з доставкою в будь-який регіон України. Світлодіодне підсвічування стелі - це шанс для кожного створити неповторний дизайн, який повністю змінить інтер'єр і зробить приміщення неповторним.

Інші фото систем освітлення натяжних стель NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Реклама