Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

3D натяжні стелі

3D натяжні стелі, їх властивості, форми, способи створення за допомогою тривимірних зображень і спеціальних профілів.

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей
Об'ємні натяжні стелі - це конструкції, виготовлені за технологією 3D, що дозволяє створювати тривимірний ефект простору. Моделі таких фігур проектуються у віртуальному середовищі із застосуванням спеціальних програм. Готові вироби, що володіють незрівнянною красою і дивовижними формами, використовуються для оформлення інтер'єрів житлових і громадських приміщень.

Властивості натяжних об'ємних стель


Незважаючи на свою універсальність у використанні, натяжні об'ємні стелі більш виграшно виглядають в приміщеннях з великим простором. Але невеликі кімнати, оформлені таким чином, можуть навіть чинити негативний вплив на сприйняття їх мешканців.

Будь-яка натяжна стеля є системою, що складається зі спеціальних профілів і полотна, яка встановлюється на певній відстані від базового перекриття. Профілі виготовляються з пластика або алюмінію, а полотна - з полівінілхлоридної плівки або поліестеру. Для отримання тривимірного ефекту виробники наносять на рівну поверхню полотна особливим способом об'ємний малюнок або за допомогою вигнутих профілів надають самому матеріалу різні рельєфи і будь-які форми.

Натяжні стелі з поліестеру не бояться різких перепадів температури, їх монтаж виконується за спрощеним варіантом, не вимагає використання теплових калориферів для нагріву полотна. Вінілове полотно встановити складніше, так як воно вимагає розігріву для натягу. Однак такий матеріал абсолютно не піддається впливу вологи. У разі затоплення приміщення з верхнього поверху ситуація виправляється легко: достатньо зі стелі злити воду і дочекатися її висихання.

Саме ПВХ стелі при спеціальній обробці їх матеріалу можуть створювати різні ефекти. Вони мають матове, лакове покриття і рельєфну структуру. Найбільш вражаючий ефект виробляють лакові стелі при поєднанні їх блиску і 3D-зображення. Малюнок при цьому володіє максимальним об'ємом, а доповнює картину дзеркальне відображення полотна.

На матові натяжні стелі зазвичай наносять великі малюнки, так як їх основа не відбиває світло і є відмінним фоном. І, нарешті, полотна з сатину, що володіють невеликою рельєфністю, розширюють межі малюнків, роблячи більш глибокими їх форму і колір.

Натяжні стелі можуть мати не тільки тривимірні зображення, але і хвилі, фігури, а також інші об'ємні рельєфи. Однак слід враховувати, що реалізація такого оформлення приміщень вимагає їх висоти не менше 2,8 м. В іншому випадку весь ефект зведеться до захаращення простору кімнати і не більше.

Переваги натяжних 3D стель


Оформлення приміщень об'ємними стелями має безліч переваг, ось деякі з них:

- Полотна довговічні і практичні, догляд за ними не вимагає особливих зусиль, можна застосовувати навіть вологе прибирання.

- Всі елементи конструкції тривимірного стелі мають відмінну зносостійкість.

- Натяжне 3d покриття повністю приховує зовнішні дефекти базової стелі, яка при цьому не вимагає додаткового вирівнювання.

- Монтаж тривимірної стелі може проводитися протягом усього декількох годин при мінімальній кількості будівельного сміття і пилу.

- Матеріал стелі екологічно чистий і безпечний для здоров'я.

- Полотно має антистатичні властивості, тому не є місцем для збору пилу і причиною появи алергічних реакцій організму.

- Економічність покриття: незважаючи на її відносно високу початкову вартість, витрати сповна окупаються за рахунок тривалого терміну експлуатації стелі протягом більше 15 років.

Основні форми натяжних 3D стель


3D конструкції натяжних стель мають кілька основних видів:

Арка. Вона забезпечує ефект заокругленості покриття при його плавних переходах зі стін на стелю. Радіус кривизни вибирається згідно з проектом і в залежності від вимог дизайну. Крім того, така конструкція стелі може гармонійно поєднувати ряди арок, що мають різні радіуси і висоти. При використанні лакових полотен їх дзеркальний ефект розширює візуально простір і збільшує висоту приміщення. Арки можуть розташовуватися по периметру кімнати, утворюючи своєрідний купол.

Конус. При цій конструкції стелі її полотно нагадує склепіння печери зі сталактитами. Кожен конус зазвичай прикрашається на кінці світильником або впирається в колону, якщо вона є в приміщенні. Низ конструкції може виглядати як усічена площину прямокутника, квадрата, кола або овалу.

Хвилі. Така технологія передбачає кріплення полотна на криволінійних напрямних профілях хвилеподібної форми, зафіксованих на стінах. Хвилі покриття можуть бути однаковими або мати різні амплітуди. Ефект стелі нагадує морський прибій або піщані дюни. Конструкція хвилеподібної стелі є в монтажі однією з найскладніших, хоча і створює гарний об'ємний вид покриття.

Перераховані вище способи оформлення тривимірних стель - аж ніяк не єдині. Дизайнерські рішення можуть комбінувати їх між собою, створюючи покриття найдивовижніших форм.

Технологія монтажу 3D натяжної стелі


Для додання обсягу стельової поверхні за допомогою натяжного полотна використовується два підходи: нанесення на нього тривимірного малюнка або формування цілком об'ємної конструкції. Перший варіант передбачає звичну плоску форму стелі з її розташуванням по горизонталі. У другому плануються вигини покриття зі створенням 3D ефекту всієї натяжної системи.

Нанесення 3D зображення на натяжне полотно


Технологія отримання тривимірного зображення на полотні використовує спосіб фотодруку. Малюнок можна вибрати по каталогу, який містить фото натяжних об'ємних стель. Також є можливість запропонувати і свій варіант. Метод дозволяє надрукувати будь-який малюнок, при цьому він буде таким же стійким до впливу вологи і сонячного світла, як і основний матеріал стелі.

Модель майбутньої конструкції допомагають створити комп'ютерні програми, які вміють виконувати 3D-зображення і дозволяють чітко побачити з усіх боків плановане оформлення стелі, включаючи його найдрібніші деталі. Програмне забезпечення дозволяє виконувати розрахунки, створювати окремі ескізи частин полотна і вибирати колірні рішення.

Спеціальний широкоформатний принтер дозволяє отримати на полотні 3D малюнок. Його тематика нічим, крім здорового глузду, обмежуватися не може. Замовник має можливість підібрати оформлення стелі, відповідне до його смаку. Популярними темами вважаються небесні тіла, пейзажі, квіти і тварини. Картинка може наноситися на все полотно або на його певну частину. У просторих приміщеннях, як правило, використовуються більші за обсягом зображення. При необхідності поділу простору на зони частини зображення на полотні досить відокремити колірним ефектом.

Малюнки наносяться на будь-які типи полотен - текстильні і вінілові матові, лакові або сатинові. Плівкові полотна, що поставляються в рулонах, мають обмеження по ширині в 5 м. Тому якщо вам потрібно встановити тривимірну стелю в великому приміщенні доведеться підганяти зображення або застосовувати інший матеріал.

Саме для стель просторих приміщень рекомендується використовувати безшовні полотна з поліестеру. Найбільш прийнятним рішенням для монтажу 3D конструкцій на сьогоднішній день є поєднання натяжної стелі і гіпсокартонної системи. В цьому випадку вінілове полотно з тривимірним малюнком займає невеликі за розмірами ділянки, обмежені, наприклад, геометричними фігурами та ін.

Підкреслити об'ємність зображення допомагає освітлення, яке відіграє дуже важливу роль при оформленні стельового простору. Для створення тривимірного ефекту неможливо обійтися без додаткових світильників.

Технологія друку малюнка планує його нанесення на полотно в стислому вигляді. Тому тільки після натягу стелі можна побачити його красу і оцінити задум дизайнерів. Фотодрук - це найбільш простий спосіб створення ефекту 3D для натяжної стелі. Саме такі полотна можна встановлювати в тих приміщеннях, які не володіють достатньою висотою.

Формування 3D конструкції на стелі


Об'ємна 3D конструкція натяжної стелі складніша в монтажі, але набагато ефектніша. У цьому випадку полотно натягується на каркас, який має спеціальну форму і надає фігурі різні вигини.

Непоганим рішенням, що використовують об'ємні покриття такого плану, є арка або купол. Вони чудово вписуються в інтер'єри багатьох приміщень. Можна виконати імітацію морської хвилі, виділити місце положення світильника або створити з плівки фігурну композицію. Будь-яка конструкція буде дуже красиво виглядати, але для її складання необхідна достатня висота приміщення. Тому перед тим як зробити об'ємну стелю, потрібно визначити цю можливість.

Натяжні тривимірні системи встановлюються практично за такою ж технологією, як і плоскі, за винятком невеликих відмінностей. Для закріплення полотен існують три основних методи:

Клиновий. Таким способом плівка кріпиться в профілях спеціальними клинами, демонтаж яких провести в подальшому неможливо. Краї полотна не обробляються, тому точні розрахунки при монтажі не обов'язкові. Після установки стелі зайве полотно просто обрізається.

Гарпунний. Подібний метод передбачає спеціальну систему кріплення, розташовану по краю полотна. Це гачки-гарпуни, які заправляються при натягу полотна в настінний профіль. Для повторного кріплення полотна можливий їх частковий демонтаж. Це дуже зручно при затопленні стелі з верхнього поверху: можна відкріпити будь-який кут полотна і злити воду. Цей спосіб установки часто використовується на ПВХ полотнах. При монтажі важливі точні розрахунки, щоб уникнути провисання матеріалу після натягу.

Штапіковий. Дана методика виключає монтаж стельового плінтуса. Краї полотна фіксуються на стіні з використанням пластикових або алюмінієвих рейок.

Головною відмінністю вищеперелічених способів кріплення плівки з 3D ефектом від традиційних натяжних стель є використання, крім стандартних профілів, додаткових роздільників, які мають вигляд тривимірних граней. Таким чином, основними елементами об'ємної конструкції є полотно, багет, тривимірні роздільники і каркас в разі монтажу багаторівневої системи.

Найчастіше об'ємного ефекту вдається досягти лише при працюючому освітленні. Тому світильники можна сміливо включати в один з найнеобхідніших елементів об'ємного натяжної стелі.

Маючи натяжну 3D стелю можна забути про проблеми, пов'язані з експлуатацією забарвлених, оштукатурених або підшивних покриттів. Успіхів!

Що пропонує компанія «NewFoil» в області 3д конструкцій?


Ми працюємо не один рік на ринку натяжних стель, тому пропонуємо всі види робіт, пов'язані з натяжними конструкціями. Серед наших переваг можна назвати:

- невисока ціна установки 3D натяжних стель
- великий досвід роботи з багаторівневими конструкціями і фотодруком

Щоб розрахувати вартість, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером по телефону.

Ціна на 3D стелю


Вартість кожного проекту установки 3D натяжної стелі індивідуальна. Варто пам'ятати, що установка 3D стелі це копітка ручна робота, яка вимагає не тільки акуратності, але і професіоналізму монтажної бригади.

Детальну інформацію та діючі ціни уточнюйте у відділі продажів.

Фотографії 3D натяжних стель NewFoil3D стеля

Інші 3D натяжні стелі NewFoil можна подивитися у галереї.


Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама