Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Криволінійний шов на натяжній стелі

Натяжні стелі з криволінійними швами, їх основні види, особливості вимірів, криволінійна спайка полотен і технологія виготовлення дворівневої конструкції.

Використання в дизайні інтер'єрів криволінійних поверхонь стає все більш популярним. Не стали винятком і натяжні стелі, які виготовляються із застосуванням технології плавно вигнутих ліній.

Основні різновиди натяжних стель з криволінійними швами


Натяжні стелі з криволінійними швами дуже різноманітні. Вони можуть відрізнятися по фактурі матеріалу, його колірній гамі і мати один або кілька рівнів.

Розглянемо види натяжних стель з криволінійними швами, залежно від кількості рівнів:

Однорівневі. Якщо висота приміщення не дозволяє виготовити багатоярусну стелю, візуальний ефект її присутності можна отримати створенням покриття з різних видів полотна, наприклад, можна з'єднати разом лакову і матову плівки. Натяжні полотна запаюються на призначених для цієї мети верстатах і складаються з окремих фактурних або кольорових елементів, що встановлюються на стельовий спеціальний профіль - роздільник. Криволінійна спайка дуже непомітна, тому все полотно має цілісний вигляд. У порівнянні з одноколірною звичайною стелею цей варіант більш ефектний, при цьому зберігається така ж втрата висоти стелі в 6-8 см. Недоліком однорівневої натяжної стелі можна назвати обмеження по потужності для світильників.

Багаторівневі. Хвилеподібні натяжні стелі з криволінійними швами - найбільш поширені. Вони можуть мати однакові радіуси кривизни або такі, що чергуються, хвилі можуть бути трохи зігнутими або симетричними. Дуже ефектно виглядають хвилі, виготовлені з лакового матеріалу двох або трьох кольорів, близьких за поєднанням. Багаторівневі натяжні стелі з криволінійними швами, виготовлені у формі склепінь, використовуються при плавних переходах на стіни. Велика кількість таких переходів може дати в результаті стелю у вигляді купола. Для багаторівневих натяжних стель необхідний посилений криволінійний каркас, який виготовляється з профілю і обшивається. Конструкція багаторівневої стелі не обмежує потужність світильників, але дає втрату висоти приміщення не менше 12 см.

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей

Особливості вимірів натяжної стелі з криволінійними швами


Плавні вигини натяжної стелі надають приміщенню певний шарм і індивідуальність. Однак такі рішення мають особливості в плані вимірів і розрахунків криволінійної конструкції.

Для того щоб виконати замір криволінійної стелі потрібно створити ескіз виробу на папері. Він повинен враховувати всі елементи майбутнього стелі, так як на підставі ескізу належить записувати дані вимірювань. Першими заміряються прямі ділянки стелі, а потім потрібно виміряти не тільки радіуси кривизни, а й визначити деякі лінійні розміри.

Для цього потрібно зробити розмітку стелі сіткою з певним кроком. Розмір її осередків буде залежати від складності криволінійного контуру. Якщо вся стеля - вигнута, то розрахунок потрібно проводити, відштовхуючись від якогось орієнтиру - стояка, колони або люстри. На ескізі слід зазначити такі контрольні точки з їх прив'язкою до нанесеної координатної сітки. Відмірюючи відстані від кожної точки до ділянок і кутів приміщення, можна з великою точністю відтворити стельовий макет.

Як альтернативний метод можна уявити дуги стелі як безперервну послідовність хорд і заміряти окремо кожен отриманий трикутник. У деяких випадках такий спосіб спрощує справу.

Пайка полотен натяжної стелі з криволінійними швами


Цей процес полягає в комбінуванні полотен різних кольорів і фактур на одній площині. З'єднання ПВХ плівки відбувається з використанням високочастотних струмів шляхом її зварювання на сучасному обладнанні. Отримані шви відрізняються високою міцністю і виглядають акуратними.

Переваги криволінійної спайки натяжних стель:

- Можливість виконання стильних і унікальних дизайнерських рішень.

- Доступна вартість в порівнянні з натяжними стелями багаторівневої конструкції.

- Економія простору приміщення.

- Спайка двох і більше полотен різного кольору дозволяє використовувати натяжні стелі з криволінійними швами в різних стилях інтер'єру і розділяти простір на окремі зони.

- Можливість монтажу стелі на великих площах приміщень.

- Надійність. Спаяна плівка здатна витримувати вагу помірної кількості води при випадковому затопленні кімнати і може прослужити більше 15 років.

Монтаж натяжної стелі з криволінійними швами


Дворівнева стеля має складну конструкцію, що включає в себе полотно і елементи каркаса, основними деталями якого є роздільник, куток і відбійник. Профіль кріплення і відбійник можуть мати різні радіуси вигинів, які задаються на стадії розмітки. Застосування відбійника спрощує процес створення другого рівня стелі.

Розуміючи, як зробити натяжну стелю з криволінійними швами, можна не обмежуватися її простими формами, а створювати багаторівневі конструкції більш ефектного вигляду, застосовуючи ті ж самі технології. Головне при цьому - це дотримання порядку операцій і їх акуратне виконання.

Що пропонує компанія «NewFoil» в області натяжних стель з криволінійними швами?


Ми працюємо не один рік на ринку натяжних стель, тому пропонуємо всі види робіт, пов'язані з натяжними конструкціями. Серед наших переваг можна назвати:

- невисока ціна установки
- великий досвід роботи з багаторівневими і криволінійними конструкціями

Щоб розрахувати вартість, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером по телефону.

Ціна на натяжну стелю з криволінійними швами


Вартість кожного проекту установки стелі з криволінійними швами індивідуальна. Варто пам'ятати, що така установка це копітка ручна робота, яка вимагає не тільки акуратності, але і професіоналізму монтажної бригади.

Детальну інформацію та діючі ціни уточнюйте у відділі продажів.

Фотографії натяжних стель з криволінійними швами NewFoilКриволінійний шов на натяжній стелі NewFoil
Криволінійний шов на натяжній стелі

Інші фото натяжних стель з криволінійними швами NewFoil можна подивитися у галереї.


Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама