Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Установка систем освітлення і додаткового устаткування в натяжну стелю

Установка різних освітлювальних приладів в натяжних стелях дозволяє перетворити приміщення, розділити його на зони і розставити світлові акценти на декоративних елементах. Правильно підібраний світильник не тільки гармонійно впишеться в дизайн, але і буде безпечним в експлуатації.
 
Для досягнення цікавих світлових ефектів необхідно правильно спроектувати систему освітлення. Освітлювальні прилади відрізняються за типом кріплення, потужністю і іншим параметрам. Якщо на звичайні стелі можна встановити практично будь-який світильник, то з натяжними не все так просто. Плівка не переносить високих температур, а тому є обмеження по потужності використовуваних ламп. Правильно підібрати світильники в натяжну стеля можна, розібравшись в їх класифікації.

В натяжну стелю можна встановити практично будь-які освітлювальні прилади. На сьогоднішній день самими основними елементами освітлення стелі є:

1. Люстра. Буває 2-х видів: стельового кріплення і крюкового.
2. Вбудований світильник. Може бути будь-якої конфігурації: квадратний, овальний, круглий. Тип лампи також може бути різним: галогенні, світлодіодні, енергозберігаючі.
3. LED панель
4. Прожектор

Крім освітлювальних приладів в натяжну стелю можна встановити відеокамеру, пожежний датчик, вентиляційні решітки, кронштейн для ТВ, різні спортивні снаряди (сходи, кільця і ​​ін.) Для заміського будівництва дуже актуальним є наявність люка з висувною драбиною у натяжній стелі.

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей

Види світильників для натяжних стель


Виділяють такі види світильників для натяжної стелі:

Стаціонарні. У кімнаті можна встановити люстру, яка складається з однієї або декількох ламп. При цьому краще віддавати перевагу виробам, в яких плафони повернені вниз, убік або повністю закриті. Відстань від стелі до лампи має становити близько 25 см. Це необхідно для запобігання перегріву полотна, що може привести до його потемніння і деформації. Також можна використовувати кілька підвісних плафонів в ряд, якщо це гармонійно впишеться в інтер'єр.

Точкові. Щоб добре висвітлити велике й темне приміщення або зробити світло розсіяним, потрібно монтувати точкові світильники в натяжній стелі відразу в декількох місцях. Зазвичай їх встановлюють з розрахунку: 1 прилад - на 1,5-2 м2 площі поверхні. Основною перевагою такого типу освітлювальних приладів є можливість монтажу на стелях будь-якої висоти, тоді як люстри в низьких приміщеннях встановлювати не рекомендується. Ринок пропонує широкий вибір точкових світильників різних форм, кольорів і видів, а тому підібрати найбільш відповідну інтер'єру модель не складе труднощів.

Растрові. В окрему групу світильників можна виділити растрові люмінесцентні джерела освітлення, які виконані у вигляді пористих металевих конструкцій з відображаючою решіткою. Вони часто використовуються на підвісних стелях типу «Армстронг», але нерідко їх можна зустріти і на натяжних полотнах. Зазвичай їх монтують в габаритних приміщеннях.

Світлодіодна стрічка. Такий елемент освітлення більше підходить для створення ефектного підсвічування, ніж основного джерела світла. Як правило, світлодіодна стрічка використовується на багаторівневих натяжних стелях. Її розміщують по периметру одного з ярусів, створюючи цікаві світлові ефекти. Фахівці радять використовувати світлодіодну стрічку на матовій натяжній стелі, висота якої становить від 2,7 метрів.

Світлодіодну стрічку застосовують для підсвічування натяжних стель, в яких в якості полотна використовується інноваційний матеріал «Транспарент». У такому випадку вся стеля рівномірно освітлена зсередини - вся площа стелі є своєрідним світильником. Всередині конструкції розташовуються світлодіодні стрічки, вони діляться на групи, і включати їх можна всі відразу або окремо. Так можна зонувати приміщення, включаючи світло там, де воно потрібно. Перевагою такого методу освітлення є відсутність тіней, рівномірне освітлення, економія електроенергії.

При бажанні кілька різновидів освітлювальних приладів можна поєднати в одному приміщенні, оснастивши різними комутаторами.

Установка систем освітлення

Способи кріплення світильників в натяжних стелях


Стаціонарну люстру і світильники в натяжних стелях можна прикріпити декількома методами.

Що стосується люстр, то вони фіксуються двома способами:

Стельовий. Він передбачає установку силової планки в місці майбутнього кріплення ще до монтажу полотна. Згодом світильник кріплять на цю підставку звичайними саморізами.

Підвісний. Цей метод простіший, а тому і більш поширений. До натягування матеріалу в місці установки плафона закріплюється гак з міцної арматури. Після монтажу стелі на гак вішається люстра.

Точкові світильники відрізняються за типом кріплення і бувають:

Накладними. Для їх монтажу встановлюються спеціальні регульовані стійки, які потім обтягаються полотном. Плівка і корпус світильника не контактують через фіксацію спеціального термокільця. При бажанні можна вибрати неповоротні і поворотні моделі. Останні в подальшому регулюють в потрібному напрямку, змінюючи кут від 35 до 40 градусів.

Вбудованими. Ці елементи освітлення закріплюються на основну стелю ще до установки натяжної. Вбудовані світильники в натяжну стелю потрібно підбирати і монтувати відповідально, щоб не допустити перегріву матеріалу. Серед пропонованих на ринку моделей краще віддати перевагу штампованим виробам (литі небажано використовувати). Також з метою безпеки рекомендується установка подвійних термокілець і дотримання відстані від основної стелі до натяжної - від 6 см. Визначитись з місцем і типом кріплення освітлювального приладу потрібно ще до монтажу натяжної стелі.

Установка систем освітлення

Типи ламп для світильників на натяжну стелю


Проектуючи систему освітлення, потрібно піклуватися не тільки про естетичну привабливість, але і про безпеку.

Для монтажу на натяжній стелі можна використовувати такі види ламп:

- Енергозберігаючі люмінесцентні. Такі вироби не перегріваються, відрізняються низьким енергоспоживанням і безпекою. Їх можна розміщувати всередині, зовні і в самому полотні.

- Галогенні. Дуже потужні і яскраві. Створюють спрямоване інтенсивне освітлення. З недоліків виділяють обмежену колірну гамму випромінювання. Розміщуються з розрахунком 1 світильник (35 Вт) - на 1 м2. Дизайнери часто використовують такі лампи з відбивачем тепла вперед для створення оригінальних ефектів. Безпечніше такі лампи розміщувати в підвісних конструкціях. Їх установка вимагає додаткового обладнання (електронного або індукційного) трансформатора.

- Лампи розжарювання. Забезпечують розсіююче освітлення. Можна використовувати в підвісних світильниках, дотримуючись відстань від 40 см до стелі. Їх потужність повинна бути нижче 45 Вт. При установці в точковий світильник потрібно віддавати перевагу моделям з дзеркальним напиленням.

- Світлодіодні. Вважаються найбільш економними і довговічними. Створюють природне, об'ємне і панорамне висвітлення. Дуже добре підходять для декору і не виділяють тепло. З їх допомогою можна візуально збільшити висоту стелі. Світлодіодні світильники в натяжну стелю зазвичай використовуються в якості додаткового освітлення, оскільки вони менш потужні, ніж інші типи.

- Оптоволоконні нитки. Безпечні і відрізняються низькою тепловіддачею. З їх допомогою можна створити на полотні ефект «зоряного неба». Оптоволокно обійдеться набагато дорожче, ніж інші елементи освітлення, але і прослужить істотно довше. А використання різних насадок і вставок дозволить створити мерехтіння на стелі або язики полум'я.

Використання різних типів ламп і світильників дозволяє виконати візуальне зонування кімнати і розставити світлові акценти. Можна використовувати моделі з регульованою інтенсивністю подачі світла. За допомогою такого освітлення ви легко створите романтичну або робочу обстановку.

Правила підбору світильників для натяжних стель


Точкові світильники в натяжній стелі

Кожному типу освітлювального приладу відповідає своя лампа. Наприклад, в виріб для світлодіодних моделей не можна вкрутити лампочку розжарювання, оскільки вони різних розмірів. З цієї причини потрібно продумати тип, форму світильників і ламп ще до придбання.

Важливо враховувати наступні нюанси:

- Вбудовані світильники повинні бути оснащені внутрішніми бортиками і не нагріватися більше + 60-ти градусів.

- Краще віддати перевагу матовим лампам.

- Литі вбудовані світильники можна монтувати в натяжне полотно.

- Візуально збільшити багаторівневу стеля можна, вмонтувавши на кожному рівні точкові елементи освітлення.

- Направляючи промінь світла від стелі до стіни, можна зменшити її висоту.

- Поперечне освітлення у вузькій кімнаті візуально її розширить.

- При монтажі 20 і більше точкових світильників рекомендується згрупувати їх в кожній зоні з окремим електроживленням. Це дозволить заощадити і зменшити енергоспоживання.

Це далеко не всі хитрощі, що дозволяють за допомогою світла повністю перетворити приміщення. Знаючи відповідь на питання, які світильники краще для натяжної стелі, можна відтворити безпечну і ефектну систему освітлення. Сучасні технології і достаток пропозицій на ринку дозволять вам втілити навіть самі неординарні стилістичні рішення на натяжній стелі. А наші рекомендації допоможуть вибрати не тільки гарний, але і безпечний світильник.

Фотографії натяжних стель та світильників
Інші фото систем освітлення натяжних стель NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!Випадкові альбоми

Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Реклама