Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Натяжна стеля Зоряне небо

Зоряне небо завжди зачаровувало людство: його безмежна краса отримала своє віддзеркалення в міфотворчості і мистецтві. Часто стелі стародавніх споруд імітували (інколи – чисто символічно) нічне небо. Враховуючи дорожнечу такого роду робіт, це було долею багатих і знатних.

Тепер своє власне зоряне небо може з'явитися буквально в кожному будинку – після установки натяжної стелі.

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей
Саме натяжні стелі, один з найоригінальніших, високотехнологічних і піддатливих в плані дизайну винаходів людства, дозволяють додати у Ваш інтер'єр (а значить, і у Ваше життя) ще трохи приємних і просто красивих ілюзій. Вони можуть бути різного роду і якості. Якщо Ви невибагливі, на полотні ПВХ можна просто надрукувати малюнок сузір'їв – виглядати це буде доволі блідо (друк виробляється звичайним широкоформатним принтером), зате обійдеться відносно дешево. Якщо стеля виготовлена із поліестера, малюнок наноситься на нього після установки, спеціальними фарбами. Інші варіанти, із залученням складних, як у виготовленні, так і в монтажі, натяжних стель, значно дорожче.

У виготовленні стель «Зоряне небо» використовуються оптико-волоконні нитки, що поміщаються в міжстельовий простір, – вони можуть залишатися в нім, будучи підведеними до полотна ПВХ зверху, або, через отвори, звішуватися вниз, створюючи інший, абсолютно особливий, ефект.

Ефект об'єму додадуть Вашому «Зоряному небу» кришталеві розсіювачі, різне ограновування яких направляє світло з тих же оптико-волоконних ниток в різні напрями. Якщо Вам здається, що «зоряному небу» не вистачає життя, можна використовувати світлодіоди, налаштовані на різні режими, наприклад, мерехтіння і навіть світлові переходи.

Конструкція складається зі світлогенератора зі світлофільтром, що обертається, і оптоволоконного кабелю, по нитках якого доставляються світлові промені до поверхні стелі. Світлопроводи закріплюються в спеціально підготовленому каркасі, для виведення ниток в чітко певні точки полотна. Залежно від бажаної яскравості "зірок" визначається число виведених світлопроводів в одну крапку.

У просторі за стелею немає електричної проводки, що унеможливлює короткого замикання або інших проблем пов'язаних з електрикою.

Звичайне "Зоряне небо" роблять як на всю стелю, так і на окремій її ділянці. Існує декілька варіантів створення ефекту "зоряного неба":

- Безпосередньо через полотно виводяться кінці ниток, створюючи розсип зірок, який може імітувати реальне зоряне піднебіння з розміткою по астрономічному атласу.

- Світлопроводи вбудовуються в окремі лінзи або кришталеві підвіски різного ограновування для створення багатопроменевих зірок на рівній поверхні стелі. При цьому кожен кришталик встановлюється в спеціальну стійку-тримач.

- З використанням потужних світлогенераторів кінці ниток, що світяться, не виводяться, а проектуються на внутрішню поверхню плівки. Цим досягається ефект "зоряного неба" - увечері, а вдень - ідеально гладка поверхня, без отворів.

Таким чином, стеля «Зоряне небо» являє собою поєднання оптоволоконної системи і полотна натяжної стелі. За допомогою оптоволокон можна відтворити вражаюче своїм мерехтінням і красою зоряне небо. «Зірки» можуть розташовуватися хаотично або об'єднуватися в сузір'я. Для створення ефекту глибокого нічного неба, ми рекомендуємо використовувати матове полотно натяжної стелі темно-синього або чорного кольору. Великі зірки формуються за допомогою кришталевих насадок, які дають додаткове розсівання світла на натяжна стеля.

Стеля «Зоряне небо» - це перш за все тонка ручна робота. Даний тип натяжних стель не можна віднести до простого рішення. Саме тому в нашій компанії працює окрема монтажна бригада, яка виконує проекти такого роду.

Ціна на стелю Зоряне небо


Вартість натяжної стелі «Зоряне небо» складається з декількох параметрів, перш за все це: тип полотна натяжної стелі (мат, сатин, лак, замша), кількість «зірок» в стелі, ефект мерехтіння (статичне небо, плавний перехід кольору).

Вартість установки полотна натяжної стелі, роботи з виведення оптоволокон в натяжна стеля розраховуються окремо. Вартість кожного проекту індивідуальна. Варто пам'ятати, що установка стелі «зоряне небо» - це копітка ручна робота, яка вимагає не тільки акуратності, але і професіоналізму монтажної бригади.

Перш ніж розрахувати вартість стелі «зоряне небо» необхідно визначитися з наступними параметрами:


- Кількість «зірок» (ми рекомендуємо 100 «зірок» на 1 кв.м.)
- Тип мерехтіння
- Розташування «зірок» на натяжній стелі (хаотично або по схемі)
- Тип полотна натяжної стелі (мат, сатин, лак, замша)

Детальну інформацію та діючі ціни уточнюйте у відділі продажів.

Схема установки натяжної стелі «Зоряне небо»Зоряне небо
Насадки для натяжної стелі Зоряне небо
Зоряне небоЗоряне небо

Натяжні стелі Зоряне небо NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжну стелю «Зоряне небо» з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама