Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Сатинова натяжна стеля

Назва «сатин» плівка отримала через схожість з тканиною. Матеріал на дотик дуже м'який і гладкий. Сатинова натяжна стеля - істинно українська назва. Наприклад, у німецького виробника «Pongs Textil», така плівка називається «mattfolie gepragt» - дослівно, «гладкий мат». Дійсно, на відміну від матових, сатинові натяжні стелі не мають явної шорсткості. Іноді сатинові натяжні стелі називають чимось середнім, між матовими і лаковими.

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей

Ціна на сатинові натяжні стелі


Для розрахунку вартості Ви можете залишити заявку на приїзд технічного фахівця або звернутися до відділу продажів за телефонами, що знаходяться в верхній частині сторінки.

У сонячну погоду або при включеному світлі на сатинових натяжних стелях з'являються легкі відблиски. Особливо виграшно сатинова натяжна стеля виглядає в поєднанні з кришталевою люстрою або світильниками. На стелі з'являється приголомшлива гра світла!

Де можна встановлювати сатинову натяжну стелю?


Так само, як і матова, сатинова натяжна стеля універсальна. Вона впишеться в будь-який інтер'єр - від суворої класики до мінімалізму. Палітра кольорів сатинових полотен дуже схожа з матовими. Ви не знайде кричущих і яскравих відтінків, тільки спокійні тони. Сатинові натяжні стелі, як і будь-які, дуже невибагливі в догляді. Видимі забруднення видаляються м'якою серветкою і спиртовмісним засобом.

Основні європейські виробники сатинових плівок


Натяжні стелі NewFoil


- «CTN» Франція: Ширина матеріалу 2,0-2,20 м.
Натяжні стелі NewFoil


- «Pongs Textil» Німеччина: Ширина матеріалу 2,0-2,20 м, 2,70-3,00 м.
- «Renolit» Німеччина: Ширина матеріалу 2,0-2,20 м.

Палітра відтінків сатинових натяжних стель


PS-437PS-434PS-431PS-428PS-419

PS-416PS-413PS-410PM-325PS-404

Увага! Екран монітора не передає в точності всі кольори і відтінки. Ознайомитися з повним каталогом натяжних стель можна при проведенні виміру.

Сатинові натяжні стелі плюси і мінуси


До мінусів сатинових натяжних стель можна віднести тільки невелику кольорову палітру, всі відтінки спокійні, пастельні. Відсутні яскраві і соковиті кольори.

Основні плюси сатинових натяжних стель: ідеально рівна поверхня з імітацією якісно пофарбованої стелі, захист від протікання зверху, класичний вид, що дозволяє встановлювати сатинові натяжні стелі у всіх типах приміщень.

Чим відрізняються сатинові натяжні стелі від матових


Для найкращого розуміння, пропонуємо наочно подивитися 2 фактури: матову і сатинову. Матова фактура має чітко виражену текстуру.Фотографії сатинових стель
Інші сатинові натяжні стелі NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам сатинові натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама