Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Художні стелі

Художній розпис стель сягає своїм корінням ще в часи палеоліту. Стародавні люди прикрашали своє житло наскальними малюнками, тематикою, як правило, були рослини, тварини і люди.

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей
Сплеск популярності художнього розпису стель припадає на епоху Відродження. Великі майстри Рафаель і Мікеланджело працювали над розписом стель знаменитих храмів і житлових інтер'єрів. Художній розпис існував завжди, але в різні періоди часу він видозмінювався. Наприклад, в епоху Просвітництва стали популярні об'ємні малюнки. Стиль Рокко відрізнявся так званою жіночою тематикою - на стелі стали зображати ангелів і квіти.

Художній розпис стель має дуже багаті традиції, але досить тривалий період часу він був просто забутий. Найчастіше, фреска, ліпнина або розпис по штукатурці коштує чималих грошей і вимагає залучення професійного художника.

Натяжні стелі NewFoilСьогодні, в століття прогресивних технологій, малюнок на стелі доступний кожному. Художній друк на натяжних стелях - прекрасна можливість прикрасити інтер'єр без великих капіталовкладень. Малюнок наноситься на матове, сатинове або лакове полотно натяжної стелі за допомогою інтер'єрного плоттера.

Ми використовуємо для друку японські плоттери і екосольвентне чорнило, використання яких дозволено в житлових приміщеннях. Підібрати зображення для натяжної стелі Ви можете самостійно, покладаючись на свій смак і побажання або скористатися порадою нашого дизайнера.

Ви можете замовити малюнок площею приблизно один квадратний метр на матовій стелі в кімнаті стандартного розміру, а вартість Вашої стелі зміниться не більше, ніж якби Ви замовили просто лакову стелю!

Художні натяжні стелі дозволяють по вашому замовленню наносити на них будь-які малюнки і орнаменти, наприклад, небо на натяжній стелі. Вибравши художню натяжну стелю, ви можете бути упевнені, що інтер'єр вашої кімнати стане насправді індивідуальним.

Художні стелі, матові або лакові, з нанесеним, за бажанням замовника, малюнком на будь-яку тему з тисячі можливих, на всю поверхню стелі або фрагментарно, для дитячої кімнати або для вітальні, з хмарним небом або із зображенням улюбленого героя чи автомобіля тощо, для кожного свій сюжет.

У нашому розпорядженні є більше тисячі сюжетів для друку: від біблейських до абстрактних; від живописних до морських; від квітів до тварин, і багато інших, з джерел високої якості, що забезпечує прекрасну якість кольорового друку, яку можна розглядати поблизу, як фотографію.

Наш друк - унікальна можливість для дизайнерів розробляти інтер’єрні проекти з використанням різних варіантів зображення, на стінах і стелях, розміром від портрета до великого панно, в квартирах, котеджах, магазинах, салонах, виставках, казино і інших об'єктах, де необхідне красиве оформлення інтер'єру.

Художні стелі абсолютно позбавлені запаху, що дуже важливо для інтер'єрів, де постійно знаходяться люди. Друк може наноситися і з оригінала клієнта, але допустимий розмір файлу - А3 з роздільною здатністю 300dpi, формати файлів - JPEG (із стисненням не менше 10), TIFF (без шарів), CDR (у кривих) і PSD. Зображення наноситься на біле матове полотно. У даному випадку необхідно правильно розрахувати пропорцію малюнка і натяжної стелі. Розрахувати так, щоб не було швів, адже який замовник захоче малюнок із смугою посередині? Потрібно підбирати якісну фотографію. Також необхідно враховувати, що на малюнку необхідна присутність тих відтінків, які присутні в самому приміщенні. Інакше художня стеля буде виділяться, що не завжди прийнятно для приміщення.

Вибравши фактуру і форму натяжних стель, ви зможете зітхнути спокійно. Тепер прикрашати вашу квартиру або офіс будуть не лише меблі і інші елементи інтер'єру, але і стеля!

Відео фотодруку на натяжних стелях

Багато хто не знає, як наноситься зображення на полотно натяжної стелі. Все дуже просто.


Фотодрук НА НАТЯЖНИХ СТЕЛЯХ


Мистецтво розпису стель сягає своїм корінням в старовину. Знамениті палаци, музеї і храми світу постають перед нами з чудовими картинами і фресками на стелі.

Фотодрук на натяжній стелі - сучасний спосіб перетворення звичайної квартири на витвір мистецтва. За допомогою фотодруку Ви можете відчути себе справжнім художником, який придумує концепцію майбутньої стелі. Витончені віньєтки і золоті орнаменти, розетки та кутові елементи - безперечно кращий варіант для класично оформлених інтер'єрів. Немов тонка кисть майстра створила це диво на Вашій стелі.

Ціна на фотодрук натяжної стелі


Для розрахунку вартості Ви можете залишити заявку на приїзд технічного фахівця або звернутися до відділу продажів за телефонами, що знаходяться в верхній частині сторінки.

Не знаєте, яку стелю встановити в дитячу кімнату? Фантазуйте разом з дитиною. У нас знайдуться зображення для самих маленьких, дівчаток і хлопчиків, а також варіанти «на виріст», щоб кімната не набридла і не перестала бути актуальною через кілька років. Ніжні квіткові сюжети для дівчинки, машинки і герої улюблених мультфільмів для хлопчика, так само як і універсальні тематики, що підходять для будь-якої дитини - все це Ви знайдете на сторінках наших каталогів.

Не обмежуйтеся тільки кімнатами. Соковиті фрукти і ягоди для кухні, яскраве морське дно з рибками для ванної. Можливості безмежні!

Фотодрук на натяжних стелях проводиться у відповідності з усіма стандартами якості та безпеки. Малюнок наноситься на полотно натяжної стелі за допомогою інтер'єрного плоттера (як для друку на шпалерах). Чорнило, використовувані в процесі друку, не містять розчинник.

Звертаємо Вашу увагу, що занадто низька вартість фотодруку на натяжних стелях повинна насторожити. Можливо, в процесі виробництва фотодруку на натяжних стелях використовується банерна фарба, яка призначена для зовнішньої реклами. Встановлювати такі натяжні стелі в житлових приміщеннях не можна!

Перед замовленням натяжної стелі з фотодруком рекомендуємо уточнювати тип обладнання та матеріали, що використовуються. Ми гарантуємо, що наші натяжні стелі з малюнком не тільки красиві, але і безпечні!

Фотодрук на натяжних стелях в інтер'єрах


Пропонуємо Вашій увазі деякі зразки фотодруку на натяжних стелях.

Ми пропонуємо нашим клієнтам художні натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама