Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Багаторівнева натяжна стеля

Одним з напрямків в дизайні інтер'єрів є зонування приміщень. Це особливо актуально для малогабаритних квартир - однокімнатних, студій. Розподіл простору на зони можна зробити декількома способами. Найпоширеніший з допомогою меблів або гіпсокартонних перегородок.

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей

Штори за натяжною стелею


Дуже популярним рішенням сьогодні є установка натяжної стелі таким чином, щоб штори залишалися за натяжною стелею. Для досягнення такого ефекту існує 2 технології монтажу, одна з яких - на основі металоконструкції. На фото нижче: металоконструкція в кімнаті нестандартної конфігурації. Обігнувши металоконструкцію, натяжна стеля закінчується. Відстань, що залишилась між вікном і металоконструкцією становить 25 см, в цьому просторі буде кріпитися стельовий карниз. Штори залишаться за натяжною стелею.

Технологія установки і вибір конструктивних профілів безпосередньо залежить від конфігурації приміщення і Ваших побажань до зовнішнього вигляду готового стелі. Для цінителів особливого і сучасного дизайну, нішу під штори можна декорувати світлодіодною стрічкою.

Схема установки конструкційного профілю для формування ніші під штори за натяжною стелеюЯКІ БУВАЮТЬ багаторівневі стелі?


З гіпсокартону - комбінація гіпсокартону і натяжної стелі.

Повністю натяжні стелі - у випадку з гіпсокартоном, все досить просто: основна стеля і рівні виконуються повністю з гіпсокартонних листів, які в подальшому штукатуряться або фарбуються.

Комбінований - стеля передбачає виконання рівнів з гіпрока, а вставки між ними з натяжної стелі.

Багаторівневі натяжні стелі - більш складна за технологією виконання конструкція. Від того, ким, з чого, і як виконані рівні, залежить зовнішній вигляд майбутньої стелі.

Технологія установки багаторівневих натяжних стель.


Кустарним способом з підручних матеріалів.


Для формування рівнів необхідна жорстка і рівна поверхня. Як правило, для цього використовується фанера або шматки товстого пластика. На жаль, добитися рівного переходу з рівня на рівень при такій технології дуже складно. Особливо, якщо дворівнева стеля передбачає криволінійну конфігурацію (дуга, еліпс, коло). Вартість дворівневої стелі, виконана таким способом доступна і на перший погляд дуже приваблива. У 90% випадків результат такої роботи є не просто незадовільним, а залишає бажати кращого.

Багаторівневі натяжні стелі на основі металоконструкції або металопрофілів - сучасний і надійний спосіб установки.


Відмінними якостями цієї технології є рівні і плавні лінії, ідеальний перехід з одного рівня на інший і, звичайно, довговічність. Металоконструкція виготовляється в заводських умовах із дотриманням усіх параметрів: довжина дуги, радіус загину тощо. Тільки металоконструкція дозволяє встановити дворівневу натяжну стелю з ідеально рівною поверхнею. Конструкція з металу, виготовлена за ​​індивідуальними розмірами, кваліфікація монтажної бригади і складність робіт - все це формує вартість дворівневої натяжної стелі. Як правило, ціна багаторівневої натяжної стелі на основі металу, перевищує в 1,5-2 рази кустарно виготовлену стелю. Тому багато хто робить вибір на користь більш дешевого і доступного варіанту.

Багаторівнева натяжна стеля, зібрана у Вас вдома зі шматків фанери, пластика, обрізків профілів не може коштувати дорого або дешево. Вона взагалі нічого не вартує. За рахунок використання непридатних матеріалів вартість істотно знижується. Ви готові за це платити?

Ціна на багаторівневі стелі


У більшості випадків вартість дворівневої натяжної стелі індивідуальна і складається з безлічі параметрів. Для розрахунку вартості, Ви можете залишити заявку на приїзд технічного фахівця або звернутися до відділу продажів.

Ми пропонуємо новий, сучасний варіант - установку багаторівневої натяжної стелі. Багаторівнева стеля може виконувати не тільки функцію відділення однієї зони приміщення від іншої. Перш за все, багаторівневі натяжні стелі є проявом індивідуальності в дизайні квартири або окремої кімнати.

Кілька порад для тих, хто вирішив встановити дворівневу натяжну стелю:


1. Подивіться на приміщення. Якщо воно дуже маленьке або висота основної стелі не перевищує 2,5-2,6 м., майте на увазі, що Ваша нова стеля опуститься на 12-20 см.

2. Визначтеся з конфігурацією, кольором і поєднанням полотен. Від цього залежить вартість.

3. Подумайте про освітлення. Чим більше точкових світильників в дворівневій стелі, тим вища її ціна.

4. Плануйте бюджет. Встановити якісну дворівневу натяжну стелю на основі металоконструкції за ціною звичайної натяжної стелі неможливо.

А ось фотографії наших робіт

Якщо Ви хочете встановити незвичайну стелю, а установка якісної дворівневої натяжної стелі видається не дуже бюджетним заходом, пропонуємо розглянути альтернативу - Криволінійну спайку полотен різних кольорів і фактур. Подробиці про технологію та приклади робіт дивіться тут.

Ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні та надійні багаторівневі конструкції. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама