Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Особливості натяжних стель у вигляді купола

Зміст статті:
1. Як створюється подібна композиція
2. Варіанти оформлення
3. Важливі моменти
4. Приклади такого декору стелі

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей
У прагненні додати інтер'єру свого будинку унікальність, багато людей звертають увагу на обробку перекриттів натяжним полотном, що дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї в оформленні. Одним з найбільш ефектних варіантів декору, який дозволить створити натяжна стеля, буде конструкція у вигляді купола.

Натяжні стелі

Як створюється подібна композиція


Варто відразу зазначити, що отримати ідеально гладку увігнуту півсферу не вийде. Куполоподібна натяжна стеля збирається з окремих частин, з'єднаних в одну велику фігуру. У місцях з'єднання елементів присутні не надто помітні оку стики, які не вплинуть на загальне враження.

По суті, натяжне полотно буде складатися з безлічі фрагментів трикутної форми, натягнутих на каркас. Чим більше буде таких елементів і відповідно, менше буде їх розмір, тим більш гладкою буде поверхня фігури, що збирається. Однак, збільшення кількості складових покриття неминуче призводить до збільшення вартості обробки.

Натяжні стелі

Каркас складається з спеціально вигнутих монтажних профілів, на яких закріплюються деталі покриття. Одна частина профілів кріпиться по колу і становить нижню частину фігури, що збирається, а протилежні кінці профілів сходяться в верхній точці. Як і у випадку з будь-якою іншою натяжною стелею, першим буде зібраний каркас, а потім, на нього натягують і закріплюють всі деталі покриття. Монтаж такої стелі набагато складніший, ніж натяг плоского покриття і складання краще довірити досвідченим професійним монтажникам.

Варіанти оформлення


Можна вибрати найпростіший варіант - однотонні натяжні стелі в формі купола. Вони можуть бути білими, бежевими, сірими або будь-якого іншого кольору з представлених в каталозі. Однак, таке оформлення досить швидко набридає і вже не буде здаватися таким привабливим.

Набагато цікавіше зробити купол різнобарвним. Якщо фрагменти покриття будуть декількох кольорів, купол стане набагато яскравішим і привабливішим. У дитячих кімнатах можна створити щось на зразок циркового шатра або просто зібрати яскраву різнокольорову стелю.


Найцікавіший варіант, в якому натяжні стелі у вигляді купола оформлені фотодруком, як на представленому нижче фото. Це може бути не тільки зображення фресок, але, ще й малюнок зоряного або звичайного неба з хмарами. Обсяг додасть нанесеному малюнку більшої реалістичності і посилить відчуття.

Натяжні стелі

Важливі моменти


Найбільш важливим фактором, який обов'язково потрібно врахувати перед вибором такого виду оформлення, буде висота наявного приміщення. Якщо перекриття розташовується недостатньо високо, то композиція такої форми буде не кращим вибором.

Низько розташовані краї конструкції будуть не тільки зменшувати висоту кімнати, але і красти її площу. З'явиться відчуття, що стіни розташовані набагато ближче. Крім того, у варіанті з нанесенням фотодруку, малюнки будуть виглядати не так ефектно - зображення, що знаходиться дуже близько не сприймається належним чином. Крім того, конструктивні особливості у вигляді стиків стануть занадто помітні.

Важливим моментом буде і продуманість освітлення. Куполоподібна форма композиції залишає мало можливостей для розміщення світильників. Усередині самої фігури для цього підійде тільки два місця: верхня точка і нижня бічна грань. Тобто, необхідно подбати про те, щоб по периметру всієї композиції залишився вільний простір для установки додаткового освітлення.

Один з популярних варіантів розміщення світильників у тих випадках, коли натяжні стелі зроблені куполом, показаний на фото нижче - люстра розташовується на довгому підвісі, зафіксованому у верхній точці фігури.

Натяжні стелі

Приклади такого декору стелі


Кілька фото дозволять більш точно зрозуміти, що собою являє подібний декор і наскільки він буде доречний саме в вашому домі. Деякі варіанти виглядають просто чудово, проте, вимагають значного вільного простору. Інші, хоч і виглядають скромніше, допускають монтаж в менш просторих кімнатах.

Натяжні стелі

Натяжні стелі

Натяжні стелі


Фото натяжних стель NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!
Перехід на сторінку   <<        >>  

Голосування


Чи є у Вас вже натяжна стеля?Так

Ні

Як раз робимо

А що це таке?

Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама