Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Застосування натяжних стель на мансарді

Зміст статті:
- Переваги такої обробки
- Недоліки
- Зовнішній вигляд

Мансарда - досить непросте в плані оформлення стелі приміщення. Вона тут має незвичну скошену форму і вибір оздоблення стає важливим питанням. Одним з оптимальних рішень на мансарді стане натяжна стеля.

Мансарда

Переваги застосування натяжних стель на мансарді


При ремонті в такому особливому місці, застосовувати гіпсокартон для вирівнювання перекриття - не найкраще рішення. Він досить істотно збільшить навантаження на кроквяні конструкції, а цього бажано уникнути.

Тому, одною з головних переваг натяжної стелі стане її невелика вага. Саме полотно дуже легке, а конструкції, необхідні для його монтажу важать зовсім небагато, оскільки виготовляються з пластика або легких металевих сплавів.

Ще однією перевагою застосування такого оформлення в цій частині будинку стане здатність плівок утримувати воду. Мансарда - саме верхнє приміщення в будинку і тут можливі протікання. Якщо буде обраний інший матеріал, він може з таким впливом не впоратися, а натягнута плівка досить непогано справляється з таким завданням.

Крім того, в цій частині будівель часто розташовується багато різних проводів, труб і інших комунікацій, а натягнута плівка відмінно приховає всі прокладені кабелі. При цьому, в застельовому просторі можна розташувати і утеплювач, що теж важливо.

На відміну від конструкцій, в яких покриття кріпиться на об'ємний каркас, полотно кріпиться до спеціального профілю, що майже не віднімає вільне місце під стелею. Це дозволить пожертвувати меншим простором для його установки.

Не варто забувати і про естетичну сторону питання. Саме такий вид декорування дозволяє вибрати не тільки колір, але і фактуру. Можна натягнути як матове покриття, так і лакову плівку. При використанні лаку корисним доповненням стане ефект розширення простору, що особливо добре для невеликих за площею і висотою кімнат.

Часу на установку потрібно зовсім небагато. Навіть монтаж складних за формою конструкцій рідко затягується більше, ніж на один день. Сміття майже не буде, що дозволить почати використовувати цю частину будинку практично відразу ж після монтажу полотна.

За вартістю таке оформлення обійдеться не дорожче всім звичного гіпсокартону, який вибирають для обробки найчастіше. У багатьох випадках, плівкова стеля буде навіть дешевша, так що вибір буде виправданий навіть з економічної точки зору.

Недоліки натяжних стель на мансарді


Є і негативні сторони такої обробки. Перш за все, вони пов'язані з низькою міцністю плівок. Перекриття в цьому приміщенні розташовані набагато нижче, ніж в стандартних кімнатах і є ризик випадково зачепити натягнуте полотно.

Щоб уникнути пошкоджень, доводиться уважніше стежити за своїми діями. Якщо такий варіант вас не влаштовує, можна вибрати набагато більш міцне текстильне полотно, яке пошкодити не так просто.

Більше істотних і важливих негативних якостей у такого виду обробки немає. Якщо не брати до уваги невелике зменшення корисного об'єму кімнати. Однак, у випадку з будь-якими типами підвісних рішень це неминуче.

Зовнішній вигляд


Незважаючи на те, що стелі в цьому приміщенні завжди мають певний нахил, вибір дизайну майбутнього покриття можливий. Є різні моделі, які можна підбирати відповідно до характеру решти оформлення.

Загальне уявлення про те, як виглядають натяжні стелі на мансарді, можна отримати, переглянувши кілька фото прикладів, представлених нижче.

Мансарда


Мансарда


Мансарда


Мансарда


Фото натяжних стель NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!
Перехід на сторінку   <<        >>  

Випадкові альбоми

Голосування


Чи є у Вас вже натяжна стеля?Так

Ні

Як раз робимо

А що це таке?

Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Реклама