Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Новинка LED-ЛІНІЇ

LED-лініями називають особливість розташування світлодіодної стрічки в натяжній стелі, завдяки якій здається, що стеля висить в повітрі. Таке розташування LED стрічки дозволяє візуально зонувати простір і використовувати її як для освітлення кімнати, так і в дизайнерських цілях.

Натяжна стеля

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей
Часто приклади LED-ліній ви можете зустріти в клубах, барах, кафе, галереях. Зараз стали все частіше і частіше робити LED-лінії в квартирах і приватних будинках. Актуально це також для малих кімнат, де світло, що розсіюється від стрічки візуально збільшує площу приміщення. Дуже добре LED-лінії виглядають з люстрами і точковими світильниками з незвичайною формою плафона.

Натяжна стеля

Переваги LED-ліній


- Візуально розширює простір;

- Можуть бути виконані в будь-якому колірному рішенні. Залежно від кольору, який ви виберете, можна створити особливу атмосферу;

- Полотно не обов'язково має бути однотонним. Добре виглядатимуть натяжні стелі з LED-лініями з зображенням зоряного неба.

- Можливість використовувати будь-які форми. Лінії можуть бути прямими і замкнутими, з'єднуватися в ромб, коло, овал, багатогранник і т.д.

- Завдяки встановленню LED підсвічування, ви можете заощадити гроші на електроенергії;

- З'являється ефект обтічного приміщення. Він створюється завдяки тому, що прямі кути кімнати замасковані променями від стрічки;

Натяжна стеля

Фото LED-ліній від NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!
Перехід на сторінку   <<        >>  

Голосування


Чи є у Вас вже натяжна стеля?Так

Ні

Як раз робимо

А що це таке?

Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Реклама