Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Переваги натяжних стель

ЕСТЕТИКА - застосовуючи натяжну стелю, легко і швидко можна закрити всякі недоліки існуючого стропа, такі як розриви штукатурки, підтьоки, пошкодження, що виникли внаслідок пересування великопанельних конструкцій, а також маскування підстропової установки - освітлювальної, вентиляційної, комп'ютерної.

КОЛІР І СТРУКТУРА матеріалу - колоритні можливості стельових плівок практично не обмежені, однак з огляду на маркетингову точку зору і необхідність визначення постійної гами доступних фарб, колоритність встановлюється на рівні 70 і більш кольорів. Додатковою диференціацією пластичного й архітектурного ефекту є структура натяжної плівки, що виступає в трьох формах:

• матовій - матеріал має тонке штампування на структурі матеріалу, що імітує легко гранульовану поверхню;

• сатиновій - матеріал цілком гладкий з легким блиском;

• глянсовій - матеріал ідеально гладкий, що імітує дзеркальне відображення.

ФОРМА - стеля встановлюється з натяжної плівки, завдяки чому можна одержати плоскі і гладкі, вертикальні і горизонтальні поверхні щодо підлоги. Проектувати стелю можна в різних конфігураціях: коло, овал, аркова форма, ламані і багатоярусні конструкції. Можливість надання стелі при проектуванні будь-якої форми полягає в тому, що її формування відбувається за допомогою системи конструктивних планок, на які натягається мембрана, тобто формування стелі залежить від композиції й установки профілів, що натягають плівку.

СТЕРИЛЬНІСТЬ – натяжна стеля NewFoil, встановлена в будь-якому приміщенні, не вимагає спеціальної консервації: у нормальних умовах експлуатації її очищення необхідно проводити кожні 5-7 років. Утримання її в ідеальному стані дуже легке, не вимагає ніяких спеціальних засобів і способів чищення. Її очистка відбувається за допомогою води і простих миючих засобів, а в особливих випадках, де потрібно найбільш високий ступінь чистоти, можна використати водяну пару, хлор, трихлор.

ВОДОСТІЙКІСТЬ - плівка, з якої виготовлений стеля МІRROR, забезпечує 100% водовідштовхувальний бар'єр:

• ефективно захищає конструкцію дахів всередині приміщення. Це дуже важливо для парової й антикорозійної ізоляції, з якою можна зіштовхнутися в купальних басейнах і спортивних залах;

• не дає волозі і воді проникнути всередину приміщення і захищає декор від затоплення завдяки великому відсоткові розтяжки натяжної плівки, що використовується. Якщо приміщення, в якому встановлена натяжна стеля, виявляється затопленим, поверхня стелі приймає на себе масу води і утримує її на своїй поверхні, у вигляді випуклостей, а стеля розтягується й обвішується. Щоб виправити ситуацію, варто відкачати воду, що зібралася, через освітлювальний отвір або розчепити край стелі. Для того щоб плівка знову набула попередньої форми, необхідно тільки підігріти її, а матеріал сам повернеться до початкового вигляду.

Поверхня стелі покрита мікрошаром тефлону, що захищає її від осідання часток пилу. Також на поверхні стелі не конденсується водяна пара, тому така стеля є ідеальним вирішенням для ванних кімнат, басейнів, кухонь, комп'ютерних залів, приміщень, в яких працюють комутатори, в операційних залах і процедурних кабінетах.

АКУСТИКА - покриття стелі не знижує акустичних властивостей приміщення через резонанс голосової хвилі або її приглушення, але для одержання підвищених параметрів приглушення приміщення, варто застосувати допоміжні матеріали.

МОНТАЖ - швидкий і нескладний, не вимагає призупинення інших ремонтних робіт.
Перехід на сторінку   <<        >>  

Голосування


Чи є у Вас вже натяжна стеля?Так

Ні

Як раз робимо

А що це таке?

Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Часті запитання

Реклама