Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091

Варіанти дизайну стель


Стеля може повністю перетворити інтер’єр своїм колірним рішенням, дозволяє зонувати приміщення й акцентувати увагу на певних елементах дизайну. Отже, щоб проведений Вами ремонт мав завершений вигляд, щоб він радував око, створював повне відчуття затишку, і щоб сусіди заздрили, Вам доведеться подумати про дизайн стель.

Існує кілька способів дизайну стель, нижче ми розповімо про них у порядку зростання вартості й складності робіт:

Найпростіший (хоча й самий брудний) варіант дизайну - це фарбування або побілка стелі. Якщо Ви вирішили зупинитися на цьому, пам’ятайте:
1) даною роботою необхідно займатися на початковому етапі до ремонту стін і підлоги;
2) стеля повинна бути ідеально рівною, інакше всі його недоліки будуть кидатися в око.

Хоча цей вид дизайну стель здасться більшості нудним, це далеко не так. При фарбуванні кольори стелі можуть перегукуватися з певними елементами інтер’єру: з кольорами дверей, стін, штор, а може й улюбленої вазочки (хто знає, на що здатен політ Вашої дизайнерської думки). Можна розділити стелю на зони, пофарбовані різними кольорами, так само можна зробити з побілкою, злегка її підфарбувавши

Наступний спосіб дизайну стель - стелі, що самоклеються. Це невеликі (50х50 мм або 60х60 мм), легкі (пінопластові) квадратні плити. Вони клеються на очищену стелю спеціальним клеєм, що звичайно йде в комплекті (якщо клею немає, можна використати будь-який, але пам'ятайте: клеїти на «рідкі цв'яхи», «Момент», «Епоксидний клей» забороняється). Варіанти оформлення стель, що самоклеються, різноманітні. Пінопластові плитки мають усіляку структуру, візерунки й кольори. А однаковий розмір дозволить вам сполучати в дизайні Вашої стелі плити з різним оформленням.

Трохи більш складний спосіб дизайну стелі - обклеювання шпалерами. Складніше він лише тому, що шпалери на відміну від пінопластових плит більше розміром і менш міцні, клеїти їх самостійно досить складно. В іншому картина схожа: фактури, розцвітки, якість. Головне, про що потрібно пам’ятати: не варто оклеювати стелю занадто яскравими шпалерами, а також шпалерами з великим повторюваним малюнком.

Наступний варіант дизайну стелі - підвісна гіпсокартона стеля. Іноді такий спосіб використовують лише для вирівнювання стелі, але, маючи справу з гіпсокартоном, досить складно відмовити собі в бажанні поекспериментувати і з формою стелі. Крім створення на стелі неймовірних геометричних композицій, тут відкриваються небувалі можливості для розташування світильників, які можна помістити по периметру, сховати від очей між рівнями стелі або ж розташувати зовсім несиметрично. Створення форми - тільки половина справи. Оформити гіпсокартон легко, він піддається фарбуванню, обклеюванню шпалерами, декоративними корковими (або іншими) панелями. Багато хто вважає, що гіпсокартон легкий і податливий у роботі матеріал і з ним можна впоратися самотужки, але ми б радили Вам скористатися допомогою професіоналів щоб уникнути неприємностей з моделюванням і монтажем, при яких виникає необхідність купувати новий матеріал.

Рейкові й панельні стелі частіше використаються для дизайну стель у ванні, туалеті, офісі, магазині й т.д. Рейкові стелі - це рейки довжиною до 4 м і шириною 85 мм, звичайно представлені в білому, срібному або золотому кольорі. Панельні стелі - це підвісні конструкції, що складаються з рейок і плиток розміром 60х60 мм. або 62х62 мм. Плитки ці звичайно білі, але їх можна перефарбувати в будь-який необхідний Вам колір. Ці стелі встановити самостійно також досить складно.

І найдорожчі, зате й самі неординарні в дизайні - натяжні стелі. Це конструкція з розташованого по периметру каркаса й натягнутої на нього полімерної плівки на основі ПВХ. Каркас моделюється по розмірах приміщення, у якому монтується стеля. Полімерна плівка витримує до 200 кг. навантаження на кв. метр (ризик бути затопленим у тільки що відремонтованій квартирі сусідами зверху різко зменшується). Що стосується безпосередньо дизайну стелі, то тут відкриваються такі горизонти… Існує більше ста варіантів кольору і фактур: під шкіру, мармур, льон, глянсові, матові й т.д. Останнім часом на плівці стали розміщувати фотографії й репродукції відомих картин (по індивідуальних замовленнях).

Загалом, що Вашій душі завгодно. Але от самостійно встановити натяжну стеля не вдасться, для цього необхідно спеціальне устаткування.

Перед вами усі можливі способи дизайну стелі. Вирішувати Вам.


Вибір кольору полотна
для натяжної стелі

Каталог натяжних стель NewFoil.

- відкрити в новому вікні першу сторінку

- відкрити в новому вікні другу сторінку
Перехід на сторінку   <<        >>  

Голосування


Чи є у Вас вже натяжна стеля?Так

Ні

Як раз робимо

А що це таке?

Лічильники


Rambler's Top100 Участник каталога

Реклама