Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091
Більше 10 років досвіду

Більше 10 років досвіду

Наша компанія займається встановленням натяжних стель у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, та продажем натяжних стель по всій Україні з 2005 року. Вже більше 10 років ми віддаємо перевагу перевіреним часом і відомим в Європі торговим маркам.
Ми завжди раді втілити Ваші ідеї в життя

Ми завжди раді втілити Ваші ідеї в життя

Кожен день ми створюємо затишок в десятках квартир і будинків. Ми любимо свою роботу, саме тому ми робимо її добре. Ми завжди раді втілити Ваші ідеї в життя, а якщо Ви не знаєте, яку натяжну стелю вибрати, ми обов'язково допоможемо! Натяжні стелі «NewFoil» дарують радість!
Натяжні стелі це вигідно і практично!

Натяжні стелі це вигідно і практично!

В перерахунку на регулярний косметичний ремонт, який потрібно для забарвлених і оштукатурених стель, натяжна стеля вимагає лише одноразових витрат на її установку.
Натяжні стелі це красиво і довговічно!

Натяжні стелі це красиво і довговічно!

Бездоганно рівна поверхня досягається тільки за допомогою натяжних стель.
Натяжні стелі це швидко і чисто!

Натяжні стелі це швидко і чисто!

Швидко і чисто! Мінімальні терміни виготовлення і установки натяжних стель, а так само відсутність будівельного сміття зроблять процес ремонту приємним.

Конструкція і монтаж дворівневих натяжних стель

Монтаж багаторівневої натяжної стелі - це відмінна можливість втілити оригінальні дизайнерські задумки в реальність.

Зміст статті:
- Переваги і недоліки
- Конструкція і форма
- Підготовчі роботи
- Підбір матеріалів
- Розмітка поверхні
- Каркас з фанери
- Каркас з металопрофілю
- Монтаж плівкового стелі
- Тканинна стеля

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей
Монтаж на стелі натяжного полотна в два рівня вважається ексклюзивним і нестандартним декором приміщення. Це відмінне рішення для створення неповторного дизайну вітальні, спальні та дитячої кімнати. Технологія установки - трохи складніша, вона вимагає використання спеціального обладнання.

Переваги та недоліки дворівневих натяжних стель


Натяжна стеля

У деяких випадках така конструкція є невід'ємною частиною оригінальної дизайнерської задумки. Однак дворівневі натяжні стелі здатні виконувати різні функції:

1. Маскування дефектів. На підготовчому етапі не потрібно ідеально вирівнювати поверхню, оскільки вона все одно буде прихована за полотном.

2. Зонування кімнати. Дворівневим розташуванням конструкції можна візуально розділити приміщення на кілька зон.

3. Поєднання кольорів. Комбінування кольорів часто необхідно для досягнення оригінальних ефектів.

4. Використання різних фактур. На дворівневій конструкції ви можете вдало поєднувати лакові, матові ПВХ полотна, а також плівку з тканиною.

5. Можливість установки заплівкового підсвічування. Для створення такого оригінального ефекту знадобиться спеціальна напівпрозора плівка і світлодіодна стрічка.

6. Зручність розміщення комутацій. За натяжним полотном можна заховати проводку, зафіксувавши її на базовому перекритті.

7. Зорове збільшення висоти кімнати. Багаторівневі конструкції здатні зробити стелю візуально вищою. Однак прийом цей дієвий в приміщеннях з високими стелями, в низьких він не працює.

Що стосується недоліків такого варіанту оформлення стелі, то тут можна виділити:

- Трудомісткість робіт. Встановити дворівневу натяжну стелю своїми руками досить складно.

- Відносна дорожнеча. Натяжне полотно і так обійдеться недешево, а вже якщо купувати з розрахунком на два рівня, то можна добре витратитися. Цей недолік можна перекрити хіба що довговічністю, адже прослужити така стеля може не один десяток років.

- Боязнь механічних пошкоджень і перепаду температур. Зачепивши випадково полотно гострим або довгим предметом, ви не зможете його відремонтувати. Також конструкцію не рекомендують встановлювати в неопалюваних приміщеннях.

Полотно на тканинній основі - більш міцне, ніж плівкове. Також воно є більш термостійким.

Конструкція і форма дворівневих натяжних стель


Натяжна стеля

Дворівневі натяжні стелі можуть мати найрізноманітнішу конструкцію. Вони можуть мати будь-яку форму: арочну, куполоподібну, спіральну, круглу, хвилеподібну. Слід продумати поєднання кольорів і форм полотен. Їх вибір повинен бути обумовлений загальною концепцією інтер'єру кімнати.

Дотримуйтеся простих дизайнерських правил:

1. Якщо кімната має лаконічне колірне рішення і інтер'єр, то облаштовувати дворівневу стельову конструкцію складної форми з великою кількістю декору буде зайвим.

2. Використовувати фотодрук на натяжних полотнах виправдано тільки в великих кімнатах з високими стелями і вікнами. Інакше ризикуєте отримати недоладний ефект.

3. Полотно з ефектом «зоряного неба», візерунками, зображеннями, використанням оптоволокна, як правило, застосовується для створення нижнього ярусу стелі.

4. Обидва рівня, виготовлені з лакової плівки - це відмінне рішення для вітальні. Причому, можна поєднувати як яскраві, так і пастельні кольори.

5. Добре виглядає комбінування лакової плівки і матової. Як правило, матову плівку використовують білого кольору. З нею також відмінно поєднується натяжне полотно з тканини.

Найчастіше нижній ярус є основним і займає велику площу.

Дуже ефектно виглядає межрівневе підсвічування. При цьому, використовувати можна практично будь-які лампи (крім розжарювання).

Плівкова дворівнева стеля дає можливість експериментувати з 3D-формами. Наприклад, популярні об'ємні форми - конуси, воронки, хвилі та інші елементи.

Підготовчі роботи перед монтажем дворівневої натяжної стелі


Натяжна стеля

Процес кріплення дворівневого полотна на стелю хоч і трудомісткий, але займає не так багато часу, як обробка поверхні іншими способами. Головне, знати особливості кожного етапу проведення монтажу. На результат впливає не тільки правильність складання каркаса або натягування полотна, але і рівень підготовки поверхні, якість обраних матеріалів.

Ідеального вирівнювання для монтажу дворівневих натяжних стель не потрібно. Однак необхідно підготувати основне перекриття в такому порядку: очистити від старої обробки, заґрунтувати, видалити плями (кіптява, цвіль, грибок, іржа), закрити великі перепади і тріщини, вдруге нанести ґрунтовку.

Після виконання цих процедур стелю можна вважати готовою до установки натяжного полотна. На даному етапі рекомендується зробити розрахунки, продумати конструкцію дворівневої натяжної стелі і розміщення джерел світла.

Підбір матеріалів для установки дворівневої натяжної стелі


Натяжна стеля

Щоб встановити дворівневу натяжну стелю, знадобиться набір таких матеріалів:

Профіль (багет). Залежно від типу конструкції натяжної стелі може знадобитися пристінний, з'єднувальний стельовий профіль. Довжина одного багета дорівнює 2,5 метрів. Якщо його потрібно розділити на частини, використовується болгарка.

Полотно (тканинне або плівкове). Для складних дворівневих конструкцій використовується полотно, спаяне з декількох шматків.

Теплова гармата. Вона знадобиться для фіксації плівкового полотна.

Нащільник. Це спеціальна декоративна вставка, яка закриває монтажну щілину (4 мм) між стіною і полотном.

Крім того, слід запастися саморізами, дюбелями, брусами, фанерних шпоном.

Розмітка поверхні під дворівневу натяжну стелю


Перед тим як зробити дворівневу натяжну стелю, потрібно зайнятися розміткою. Використання будівельного рівня і лазера (або лазерного нівеліра) істотно полегшить і прискорить процес.

- Переносимо зі схеми на стелю контур розміщення верхнього рівня і місця розташування світильників.

- Прокладаємо в гофрорукаві проводку до місць установки елементів освітлення. Важливо, щоб дроти не звисали на полотно.

- У місці монтажу люстри прикріплюємо монтажну планку саморізами до перекриття.

Потрібно уважно поставитися до розмітки, адже це один з основних етапів робіт, від якого залежить кінцевий результат.

Каркас з фанери для дворівневої натяжної стелі


Для облаштування основи знадобиться шматок фанери відповідної ширини, який перед використанням замочується в теплій воді на годину, щоб надати йому гнучкість. Далі встановлюється основа другого рівня з фанери.

Малюється лінія контуру другого рівня. Фіксуємо профіль обох рівнів по розмітці. Профіль першого рівня повинен знаходитися максимально близько до стелі. На цьому ж етапі, якщо проектом передбачено організацію міжрівневого підсвічування, встановлюються точкові світильники.

Каркас дворівневої натяжної стелі з металопрофілю


Натяжна стеля

Якщо ви не плануєте обладнати міжрівневе освітлення, то основу можна виготовити з металевих профілів.

Для цього виконуємо роботи в такому порядку:

- По контуру рівнів прикріплюємо металевий профіль для дворівневої натяжної стелі за допомогою саморізів або дюбелів.

- Фіксуємо багети на стіни.

- Збираємо короб з відрізків U-подібного профілю.

- Використовуючи широкий несучий профіль, фіксуємо короб до стіни.

На даному етапі обов'язково дотримуватися суворої горизонтальності і вертикальності, використовуючи будівельний рівень або нівелір.

Монтаж плівкової дворівневої натяжної стелі


Натяжна стеля


Щоб натягнути плівку на конструкцію, ми використовуємо спеціальний тепловентилятор.

Роботи проводимо в такій послідовності:

- Прогріваємо повітря в приміщенні до + 55-75 градусів.

- Поступово розгортаємо полотно.

- Кріпимо по кутах матеріал на верхньому рівні спеціальними зажимами.

- За допомогою лопатки заводимо гарпун в багет.

- Розгортаємо полотно для другого рівня.

- Закріплюємо по протилежних кутах.

- Вставляємо плівку в пристінні багети.

- Встановлюємо декоративні плінтуси, куточки і пластикові нащільники.

Для такого кріплення потрібно, щоб полотно було на 7% менше площі стелі. При клиновій фіксації матеріалу має бути більше. Зайва частина після вставки в профіль обрізається.

Монтаж тканинного полотна на стелю


Полотно на основі тканини можна встановлювати без додаткового обладнання.

Роботи виконуються наступним чином:

- Шпателем фіксуємо матеріал на протилежні стіни другого рівня, вставляючи полотно в кліпсу.

- Поступово заводимо залишки тканини в кліпсовой профіль.

- При появі зморщених ділянок прогріваємо і розгладжуємо їх за допомогою будівельного фена.

- Кріпимо до багета полотно першого рівня таким же чином.

При бажанні обидва різновиди полотна можна використовувати для створення багаторівневих стель. У такому випадку спочатку бажано зафіксувати тканинний, а потім плівковий матеріал.

Багаторівневі стелі перестають бути екзотикою. Процедура установки - досить складна, вимагає певних знань. Однак якщо діяти уважно, то можна створити неповторне і оригінальне дворівневе стельове покриття, яке доповнить інтер'єр будь-якого приміщення.

Фото натяжних стель NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!
Перехід на сторінку   <<        >>