Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091
Більше 10 років досвіду

Більше 10 років досвіду

Наша компанія займається встановленням натяжних стель у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, та продажем натяжних стель по всій Україні з 2005 року. Вже більше 10 років ми віддаємо перевагу перевіреним часом і відомим в Європі торговим маркам.
Ми завжди раді втілити Ваші ідеї в життя

Ми завжди раді втілити Ваші ідеї в життя

Кожен день ми створюємо затишок в десятках квартир і будинків. Ми любимо свою роботу, саме тому ми робимо її добре. Ми завжди раді втілити Ваші ідеї в життя, а якщо Ви не знаєте, яку натяжну стелю вибрати, ми обов'язково допоможемо! Натяжні стелі «NewFoil» дарують радість!
Натяжні стелі це вигідно і практично!

Натяжні стелі це вигідно і практично!

В перерахунку на регулярний косметичний ремонт, який потрібно для забарвлених і оштукатурених стель, натяжна стеля вимагає лише одноразових витрат на її установку.
Натяжні стелі це красиво і довговічно!

Натяжні стелі це красиво і довговічно!

Бездоганно рівна поверхня досягається тільки за допомогою натяжних стель.
Натяжні стелі це швидко і чисто!

Натяжні стелі це швидко і чисто!

Швидко і чисто! Мінімальні терміни виготовлення і установки натяжних стель, а так само відсутність будівельного сміття зроблять процес ремонту приємним.

Новинка LED-ЛІНІЇ

LED-лініями називають особливість розташування світлодіодної стрічки в натяжній стелі, завдяки якій здається, що стеля висить в повітрі. Таке розташування LED стрічки дозволяє візуально зонувати простір і використовувати її як для освітлення кімнати, так і в дизайнерських цілях.

Натяжна стеля

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей
Часто приклади LED-ліній ви можете зустріти в клубах, барах, кафе, галереях. Зараз стали все частіше і частіше робити LED-лінії в квартирах і приватних будинках. Актуально це також для малих кімнат, де світло, що розсіюється від стрічки візуально збільшує площу приміщення. Дуже добре LED-лінії виглядають з люстрами і точковими світильниками з незвичайною формою плафона.

Натяжна стеля

Переваги LED-ліній


- Візуально розширює простір;

- Можуть бути виконані в будь-якому колірному рішенні. Залежно від кольору, який ви виберете, можна створити особливу атмосферу;

- Полотно не обов'язково має бути однотонним. Добре виглядатимуть натяжні стелі з LED-лініями з зображенням зоряного неба.

- Можливість використовувати будь-які форми. Лінії можуть бути прямими і замкнутими, з'єднуватися в ромб, коло, овал, багатогранник і т.д.

- Завдяки встановленню LED підсвічування, ви можете заощадити гроші на електроенергії;

- З'являється ефект обтічного приміщення. Він створюється завдяки тому, що прямі кути кімнати замасковані променями від стрічки;

Натяжна стеля

Фото LED-ліній від NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!
Перехід на сторінку   <<        >>