Наша натяжна стеля - Комфорт і затишок вашого дому

м. Львів (067) 20 83 545; м. Тернопіль (096) 73 10 793; м. Івано-Франківськ (068) 64 41 091
Більше 10 років досвіду

Більше 10 років досвіду

Наша компанія займається встановленням натяжних стель у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, та продажем натяжних стель по всій Україні з 2005 року. Вже більше 10 років ми віддаємо перевагу перевіреним часом і відомим в Європі торговим маркам.
Ми завжди раді втілити Ваші ідеї в життя

Ми завжди раді втілити Ваші ідеї в життя

Кожен день ми створюємо затишок в десятках квартир і будинків. Ми любимо свою роботу, саме тому ми робимо її добре. Ми завжди раді втілити Ваші ідеї в життя, а якщо Ви не знаєте, яку натяжну стелю вибрати, ми обов'язково допоможемо! Натяжні стелі «NewFoil» дарують радість!
Натяжні стелі це вигідно і практично!

Натяжні стелі це вигідно і практично!

В перерахунку на регулярний косметичний ремонт, який потрібно для забарвлених і оштукатурених стель, натяжна стеля вимагає лише одноразових витрат на її установку.
Натяжні стелі це красиво і довговічно!

Натяжні стелі це красиво і довговічно!

Бездоганно рівна поверхня досягається тільки за допомогою натяжних стель.
Натяжні стелі це швидко і чисто!

Натяжні стелі це швидко і чисто!

Швидко і чисто! Мінімальні терміни виготовлення і установки натяжних стель, а так само відсутність будівельного сміття зроблять процес ремонту приємним.

Установка карнизів на натяжну стелю

Фіксація карнизів для натяжної стелі виконується строго з урахуванням всіх технологічних особливостей цього процесу. Адже конструкція ні в якому разі не повинна зашкодити полотну або його деформувати. Правильно встановлений виріб може стати частиною оригінального декору приміщення.
 
Зміст статті:
1. Види карнизів
2. Монтаж стельового карниза
- видима фіксація
- невидиме кріплення
3. Установка настінного карниза
4. Карниз для підсвічування

5 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ:

Тільки європейські матеріали
Гнучка система знижок
Кваліфіковані монтажні бригади
Багаторічний досвід роботи з 2005 року
Реалізація найскладніших ідей
Монтаж натяжного полотна завжди «з'їдає» частину стіни. Візуально збільшити висоту кімнати можна різними способами. Кріплення карниза до натяжної стелі - один з них. Крім того, цей елемент декору необхідний для фіксації штор і фіранок, а також обладнання оригінальної підсвічування.

Види карнизів для натяжної стелі


Стельовий карниз для натяжної стелі

Залежно від функціонального призначення виділяють два типи цих виробів:

Для штор. Кріплення безпосередньо до ПВХ полотна не здійснюється, оскільки тонкий матеріал боїться механічних пошкоджень і не витримує ваги конструкції. При монтажі на стіну потрібно бути гранично уважними, щоб гачок не пошкодив стелю. Тканинні полотна більш міцні. Їх складніше пошкодити, але все одно потрібно стежити за розташуванням гострих елементів.

Для підсвічування. Цей карниз виконаний у вигляді полистирольного профілю, який фіксують на стіні за допомогою клею. Світлодіодна стрічка в цьому випадку кріпиться на внутрішню частину виробу або прямо до стіни.

Для виготовлення карнизів використовуються різні матеріали:

Дерево. Такі моделі відрізняються екологічністю, масивністю і важкою вагою. Виглядають вони дуже презентабельно, але і обійдуться недешево.

Алюміній. Легкі і міцні карнизи.

Сталь. За допомогою цих виробів прикріплюють штори з щільних і важких матеріалів. Часто для їх декору застосовують спеціальні накладні елементи, що імітують пластик або дерево.

Пластик. Вважаються найбільш поширеними карнизами для натяжних стель. Вони міцні, практичні, випускаються в широкому розмаїтті кольорів, форм і фактур і відрізняються порівняно невисокою вартістю.

За способом кріплення виділяють карнизи:

Видимі. Легко встановлюються, виготовляються з різних матеріалів і підходять для кріплення будь-яких штор.

Невидимі. Прихований карниз в натяжній стелі не буде видно за матеріалом. Це дає можливість вибирати будь-яку модель для установки.

Залежно від типу кріплення штор бувають такі різновиди:

Карниз-штанга. Найбільш поширена модель. Вона представлена ​​у вигляді круглої штанги, яку фіксують спеціальними кронштейнами до стіни або стельового покриття. Кільця, на яких тримається штора, переміщаються по цій штанзі.

Карниз-струна. Застосовується для фіксації легких штор і фіранок. Ця модель являє собою натягнутий між двома кронштейнами металевий дріт, на якому розміщені спеціальні кусачки для кріплення матеріалу. Найчастіше такий карниз використовують для невидимої установки. Він виглядає не зовсім естетично, зате коштує порівняно недорого.

Рейковий. Представлений у вигляді профілю зі спеціальним пазом, в який вставляють кріплення для штор. Перевага такого типу карниза - в наявності шнура, який використовується для відкривання і закривання.

На сьогоднішній день ринок пропонує великий вибір різних моделей. Серед них легко знайти оптимальний варіант за ціною, якістю, експлуатаційними характеристиками, який буде максимально вигідно поєднуватися з дизайном інтер'єру.

Технологія монтажу стельового карниза для натяжної стелі


Корисна модель обрана, залишилося розібратися, як кріпити карнизи до натяжної стелі. Для початку слід визначитися, яким способом буде здійснюватися фіксація - відкритим чи закритим. Врахуйте, що в будь-якому випадку для кріплення знадобиться дерев'яний брусок.

Видима фіксація стельового карниза до натяжної стелі


Стельовий карниз для натяжної стелі

Установка карнизів для натяжної стелі відкритим методом з використанням закладного бруса починається ще до монтажу полотна.

Роботи виконуються в наступному порядку:

- До монтажу багетів для натяжної стелі відміряється і відзначається майбутнє місце кріплення карниза.

- Встановлюється профіль для натяжної полотна.

- Встановлюється натяжне полотно.

- У місцях кріплення карниза клеїмо полімерні кільця для посилення.

- Після їх фіксації пропалюємо отвори всередині кілець.

- Саморізами прикріплюємо карниз.

При грамотному і акуратному виконанні робіт заставний брусок буде невидимим.

Невидиме кріплення стельового карниза на натяжну стелю


Стельовий карниз для натяжної стелі

Установка на натяжні стелі карниза в ніші істотно відрізняється від відкритого способу. Модель потрібно придбати заздалегідь, адже за її розмірами виготовляється і полотно.

У процесі кріплення дотримуємося наступного алгоритму дій:

- На базовому покритті робимо розмітку фіксації карниза.

- Встановлюємо конструкцію за допомогою дюбелів і металевих або пластикових гільз.

- Біля стельового механізму таким же чином фіксуємо брусок для подальшої установки багета.

- Прикріплюємо профілі для натяжної полотна по периметру приміщення.

- Натягуємо полотно.

Особливості установки настінного карниза для натяжної стелі


Особливості установки настінного карниза для натяжної стелі

Цей тип фіксації кращий в тих випадках, коли монтується приховане підсвічування або натяжне полотно вже встановлено. Також кріплення до стіни вибирають ті, хто не хоче порушувати цілісність покриття, залишаючи його водонепроникним. Крім того, настінні моделі трохи дешевше стельових.

Підбираючи виріб для настінного кріплення, потрібно враховувати особливості конструкції. Жоден елемент не повинен зашкодити полотну натяжної стелі.

Монтаж проводимо в такій послідовності:

- Відміряємо відстань від полотна і робимо розмітку рівня фіксації карниза.

- У місцях установки кріпильних деталей проробляємо отвори. Не бажано закріплювати карниз на стіну, обшиту гіпсокартоном.

- Встановлюємо саму модель. Кільця (кусачки) кріплення штор повинні навіть в розігнутому вигляді не торкатися матеріалу натяжної стелі.

- В процесі монтажу потрібно бути акуратним, щоб не зачепити полотно.

Як зробити карниз для підсвічування натяжної стелі


Карниз для підсвічування натяжної стелі

Щоб встановити карниз з прихованим підсвічуванням, знадобиться більше знань і навичок. Однак це дає можливість буквально перетворити приміщення. Рекомендується здійснювати фіксацію ще до монтажу натяжної стелі та оздоблення стін.

Роботи виконуються в такому порядку:

- Грунтуємо поверхню майбутнього кріплення.

- За допомогою будівельного рівня, металевого або дерев'яного метра і м'якого олівця або вугілля робимо лінію розмітки монтажу карниза.

- За зазначеного рівня фіксуємо дерев'яну планку.

- Приклеюємо на внутрішню сторону виробу фольгований скотч.

- Рідкими цвяхами або універсальним клеєм прикріплюємо карниз до встановленої планки і стінки. Також в цих цілях можна використовувати шпаклівку на акриловій основі.

- Кути при необхідності вирізаємо за допомогою стусла.

- Встановлюємо профіль натяжної стелі. Відрізок від нього до карниза повинен становити 7-10 см.

- Готуємо світлодіодну стрічку. З'єднуємо відрізки пайкою і в цих місцях знімаємо захисний папір.

- Приклеюємо спеціальну латку на контакти і чекаємо висихання клею.

- Знімаємо захисний папір і клеїмо стрічку на карниз, роблячи мінімальну відстань на стиках, щоб уникнути появи світлових провалів.

- З'єднуємо дроти, кріпимо світлодіодні підсилювачі, блоки живлення і контролери.

При бажанні можна зробити підсвічування однотонним або різнобарвним. Рекомендується також встановити механізм плавного перемикання. Це дозволить створити оригінальний світловий ефект і продовжить термін служби діодів.

Розібратися в питанні, як встановити карниз на натяжну стеля, неважко. Набагато складніше грамотно підібрати техніку кріплення і тип виробу. Монтаж карнизів до натяжної стелі має свої особливості, пов'язані з крихкістю полотна. Саме тому всі установчі роботи потрібно виконувати максимально акуратно.

Фото натяжних стель NewFoil можна подивитися у галереї.


Ми пропонуємо нашим клієнтам натяжні стелі з безпечних матеріалів. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити процес установки швидким і надійним. Для докладної консультації телефонуйте або зробіть Web-замовлення. Працюємо без вихідних!
Перехід на сторінку   <<        >>